חדר בריחה לעובדים – הדרך המושלמת לגיבוש

חדר בריחה לעובדים - הדרך המושלמת לגיבוש

כיום יודע כל מנהל צוות כי הוא לא יכול להסתפק רק במשכורת החודשית אותו הוא מעניק לעובדים. הוא חייב להשקיע בהם מעט יותר ולתת להם משהו מעבר. כאשר העובד מקבל מהמעביד, כאשר הוא מצ'ופר מידי פעם ורואה כי המעביד מעריך אותו ואת העבודה שלו, הרי שהדבר ישפיע מיד על היעילות שלו בעבודה. הוא ירצה לספק את המעביד, יהיה מעוניין בהצלחת המקום וישקיע את מלוא כוחו ומרצו במקום.

ימי גיבוש לעובדים

אז היום הדבר הפך למקובל מאוד כאשר רבים בוחרים להוציא את העובדים לימי גיבוש. את ימי הגיבוש מבלים אתם במקומות שונים ומרתקים כמו קיוב רחובות, ובאופן כזה מרוויחים כמה וכמה דברים.

  • גיבוש של הצוות – בראש ובראשונה נהנים מכך כי הצוות מתגבש, הוא מבלה יחד מחוץ למסגרת העבודה הלוחצת וכך הם מתרעננים. בימי גיבוש עשויים להיווצר קשרי חברות חדשים, יחסים טובים ונעימים וקשרים שאלו רק יועילו לעבודה במקום.
  • מוטיבציה לעבודה יעילה – חשוב לדעת כי צוות מגובש הוא צוות שיש לו הרבה יותר מוטיבציה ורצון לעבוד יחד. במיוחד אם מדובר במקום עבודה שחשוב להם והם רואים כי מעריכים את העבודה שלהם. כאשר הצוות נהנה מיום גיבוש שפרגנו להם מטעם העבודה, ישפיע הדבר על המוטיבציה ועל החשק של העובדים. הדבר יבוא לידי ביטוי בתפוקה של העבודה במקום.

השקעה שמוכיחה את עצמה

אז נכון שיום גיבוש לצוות זה לא ממש סיפור זול. מדובר במשהו שגורר עלויות לא נמוכות עבור המקום. שלא לדבר על הפסד של יום עבודה.

אך כאשר אנחנו משקללים את הרווח מול ההפסד ובודקים את הרווחים, הרי שברור כי העסק הוא זה שירוויח יותר מכל.

חדר בריחה – המקום המושלם ליום גיבוש לצוות

אז לאחר שהבנו עד כמה חשוב הגיבוש לצוות, נמליץ לכם על חוויה אופטימלית מדהימה אשר עשויה לתת לכם את המענה המושלם לתוכנית לקראת יום הגיבוש. מדובר על חדר בריחה לעובדים. חדרי בריחה ישנם הרבה בכל אזור בארץ. עשו מחקר שטח ובחרו את חדר הבריחה האטרקטיבי ביותר. הוא ייצור את תחושת הלכידות וה'יחד' יותר מכל מקום אחר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד