מי צריך שוברי תשלום מעוצבים

מי צריך שוברי תשלום מעוצבים

כמעט כל מוסד או ארגון משתמש במוצרים מודפסים. גם בעידן הדיגיטלי, מוסדות רבים עדיין עושים שימוש בשוברי תשלום וישנם לקוחות רבים שמעדיפים לשלם בדרך המסורתית. שוברי תשלום מעוצבים כוללים את הלוגו של המוסד או בית העסק, את פרטיו, ואת בידולו מעסקים אחרים. 

מיתוג נכון הוא אחד הערכים החשובים ביותר לכל מוסד. שוברי תשלום מעוצבים מסייעים למיתוג נכון בעיני הלקוחות. לקוחות שמקבלים שובר תשלום עם הלוגו שלכם יודעים לזהות אתכם מיד, והשובר המעוצב משמש כעוד אמצעי שיווקי עבורכם. 

שוברי תשלום עבור מוסדות לימוד

אנו מדפיסים שוברי תשלום וגם הדפסת פנקס צ'קים עבור כל מוסדות הלימוד בהתאמה מלאה לדרישות משרד הכלכלה והתעשייה (לשעבר משרד התמ"ת) ולמשרד החינוך. השוברים נבדקים מבעוד מועד על ידי הבנק על מנת לוודא כי הפס המגנטי תקין וניתן לקרוא את השובר אופן תקין. העיצוב הגרפי תואם ללוגו וערכי מוסד הלימוד ומתבצע במחלקת הגרפיקה בחברתנו. לפני ההדפסה אנו שולחים את העיצוב ללקוח לאישורו.

שוברי תשלום למוסדות אחרים

ניתן להזמין אצלנו שוברי תשלום לכל מוסד או ארגון שדורש תשלום, כמו למשל תשלומי ארנונה עירונית, קנסות מסוגים שונים, או כל שירות אחר שבית העסק שלכם מציע.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הדפסת שוברי תשלום מעוצבים? 

בדקו את המכשור של בית העסק ומקצועיות הצוות. ודאו כי בית הדפוס משתמש במכשור המתקדם ביותר וכי הצוות מיומן בעבודה על הציוד הזה. מכונות ההדפסה המתקדמות מציעות תפקודים חדשניים שלא היו קיימים בעבר, צוות מיומן ידע להסביר לכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם, גם כאלה שלא חשבתם עליהן. 

בדקו את לוחות הזמנים שבהם בית הדפוס מסוגל לעמוד. לעתים אנו זקוקים לביצוע עבודה מהיום למחר ולעתים זקוקים לזמן ארוך יותר. בדקו עם בית הדפוס את האפשרויות העומדות בפניכם ואת יכולתו לעמוד בלוח הזמנים המובטח.

השוו מחירים: בין בתי הדפוס השונים קיימים פערים משמעותיים במחיר. בחרו בהצעה שמשלבת בין מחיר הוגן לבין שימוש בחומרים איכותיים מבלי להתפשר על שירות ומקצועיות. 

הדפסת שוברי תשלום מעוצבים או הדפסת צ'קים לעסקים אצלנו, מעניקה לך ביטחון כי השובר יכובד בעת התשלום מצד אחד, וייצור רושם חיובי של מוסד רציני ומוביל מצד הלקוח. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד