יבואן רכב – איך תמצא שמאי רכב המתאים לצרכים שלך

שמאי רכב ליבואנים

שמאות רכב היא תחום שבו באופן כללי בוחנים את השווי של רכב שיכול להיות רכב חדש לחלוטין או רכב משומש. עבור מה זקוק אדם לפעולה הזו של בחינת השווי של רכב בכלל? ובכן, יש כמה וכמה סיטואציות שאר עבורן מזמין אדם או חברה של ביטוח את הבדיקה שנעשית על ידי שמאי רכב עבור הרכב הנדון, וכאן זה חשוב להבדיל בין בדיקה אשר אליה נשלח שמאי על ידי בחרת הביטוח שהוא פועל מטעמה, לבין לקוח עסקי אשר שוכר את שירותי שמאות הרכב של
קלגד שמאים עבור בחינה והוצאה של דוח יסודי שבו נבחן כל הפרמטרים לטובת הלקוח, שהוא היבואן.

האינטרס של חברת היבואן

חברות היבואן אשר נמצאות בארץ פועלות בתחום של כלי הרכב כבר עשרות של שנים, ותמיד יש יבוא של מספר רחב של כלי רכב מחברות שונות, כאשר את הרכבים החדשים הללו מעבירים בדיקות מקיפות על מנת להבין האם הרכב הגיע בצורה תקינה מבפנים ומבחוץ ואותו יכולים להעביר הלאה אל עבר הלקוח אשר אותו רכש מתוך ההבנה כי הוא חדש וללא כל בעיה. האדם אשר יעבור על פני כל אלה הוא בין היתר השמאי, אשר מוכשר לבצע בחינה מדוקדקת, ואת הדוח היסודי הזה להעביר אל הידיים של היבואן להמשך פעולה. מכאן, זה חשוב לוודא את ניסיון העבודה ואת ההכשרה לפעול גם מול יבואני רכב בהתאם לעבודה שהם צריכים שתבוצע עבורם.

הבחירה של שמאי

מה כבר צריכים לבחון אצל שמאי רכב מלבד היותו מוכשר לעבודה של שמאות (קראו כאן על מקצוע השמאות)? כשאר מדובר בלקוח עסקי כמו יבואן של כלי רכב, זה חשוב מאוד להבין כי עבור לקוח כזה הזמן הוא דבר ששווה הרבה מאוד כסף, ועם כמות גדולה של כלי רכב אשר מגיעים אל היבואן לשם מכירה, זה חשוב מאוד כי שמאי הרכב יכיר את העבודה הנדרשת ויבצע אותה במסגרת של לוח זמנים מסוים. לכן, רק חברת שמאות מנוסה תוכל ליצור את סוג הפעולה ברמה של מיומנות גבוהה, ועם כמות שמאים לכל אזור נדרש כדי להתקדם אל הגשת כל הדוחות הנדרשים בשעתם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד