נכסים מניבים – איך זה עובד?

נכסים מניבים

כל מי שמשקיע בנדל"ן, לא ממש זקוק להסברים שלנו בעניין נכסים מניבים. מדובר באומנות נרכשת כאשר המשקיעים הכבדים יודעים לזהות הזדמנויות ברגע המתאים ולתפוס אותם בזמן. הם יודעים לרכוש את הנכס המניב ביותר כאשר המחיר שלו נמצא עדיין בשפל.

אנחנו כאן כדי להצביע למי שמבין בנכסים מניבים, על נכס מבטיח במיוחד. דורות עילית!


הכירו את דורות עילית – נכסים מניבים!

למי שמחפש הזדמנויות ולא רוצה להתפשר על משהו שלא ממש יניב לו רווחים שווים, מומלץ כי יבוא לבדוק את הפרויקט של 'דורות עילית'. פרויקט במיקום אטרקטיבי ומיוחד המבטיח אפשרויות להרוויח רווחים משמעותיים במיוחד. מדובר בקרקע חקלאית העומדת להפשרה ועל כן המחירים עדיין זולים.

אך אנשים שמבינים טוענים כי מדובר בפרויקט הבא של הציבור החרדי.

אין ספק כי יש בזה הרבה ממשות. כי הציבור החרדי בכללותו אוהב מאוד את אזור המרכז. הוא קרוב לריכוזים חרדיים רבים והוא מעניק מענה מושלם עבור מי שרוצה להמשיך ולהתגורר במרכז אך לא לשלם מחירים מופרזים.

הקרקע הזו מסוגלת להכיל מאות יחידות דיור אשר יעניקו מענה למשפחות רבות. מדובר בפריצת דרך בתקופה בה המגורים וכמות הדירות נמצאת בשפל ממש.


מה מצפה לכם בפרויקט 'דורות עילית'?

הפרויקט מבטיח לא רק פתרונות דיור נקודתיים עבור אנשים מחוסרי דיור. מדובר על הרבה מעבר לזה.

האזור עומד להיות מרכז חרדי תוסס וצעיר. הוא יכיל משפחות רבות מקהילות מגוונות בציבור החרדי. מי שצפוי בעקר להגיע להתגורר במקום אלו צעירים המקימים את ביתם כך שרוח חדשה וצעירה תנשב במקום.

מלבד זאת מבטיחים לנו כי יהיו שם מבני ציבור בהתאם לדרישות של הציבור החרדי.


גם מגורים וגם פרנסה

מלבד תנאי מגורים הולמים עם איכות חיים סביבתית ברמה גבוהה במיוחד, מובטחים לדיירים בפרויקט דורות עילית, גם מרכזי תעסוקה המציעים אפשרות להתפרנס בכבוד קרוב לבית.

האפשרות ליהנות ולהתפרנס בלי להתרחק מהעיר משדרג גם כן במידה מהותית את תנאי המגורים.

אין ספק כי מקום כזה מבטיח בהחלט תשואה גבוהה למשקיעים במקום.

למידע נוסף על מהם נכסים מניבים להשקעה לחצו על הקישור

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד