שמאי רכב בראשון לציון

שמאי רכב בראשון לציון

אם יש לכם עסק או חברה בראשון לציון, אם אתם מחזיקים בצי של רכבים, או אפילו במספר מכוניות – חשוב שתדעו כי בין אם אתם עובדים בראשון לציון או בכל מקום אחר: יש לשים את הדגש על בחירת חברת שמאות טובה אשר תלווה אתכם בדרככם המקצועית.

ואכן כיום לא חסרים שמאי רכב המציעים את שירותיהם גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים, תוך שבמידה ותרצו לבחור בשירות מקצועי: כדאי לוודא כי החברה שאתם בוחרים עוסקת בליווי חברות ועסקים.

מתי תצטרכו שירותי שמאי רב בראשון לציון

אם אתם בעלי עסקים, חברות וארגונים בראשון לציון, בוודאי שכבר דאגתם לביטוח רכב לכל עובד, התקנתם ברכבים דלקן, וביצעתם את כל מה שצריך כדי לתחזק רכבי עבודה.

במקרה של תאונה, יש לוודא כי תוכלו לקבל שירות שמאות רכב מקצועית באמצעותו תוכלו להגיש דוח מפורט אודות הנזקים שנגרמו לרכב אל חברת הביטוח.

בכך תוכלו לקבל מקסימום פיצוי כספי כדי לתקן את הנזק שנגרם למכונית, תוך ליווי מקצועי וסיוע בעת הגשת הדוחות אל חברת הביטוח.

מדוע כדאי לבחור בשירות של 'קל–גד שמאים' לחברה שלכם?

במידה ואתם מחפשים את המקצוענים בתחום השמאות שילוו אתכם בכל צעד ושעל, כדאי שתבחרו בקל גד שמאים מראשון לציון. אנו עובדים עם מגוון חברות ביטוח, כמו גם עם ארגונים וחברות להם צי רכבים ומנהלים הזקוקים לשירות.

באמצעות השירות שלנו תוכלו לקבל בחינת רכב הצורה מהירה תוך 3 שעות מרגע הפנייה.

עוד תוכלו ליהנות הגשת דוח עד 72 שעות מרגע קבלת חשבונית התיקון.

אנו מציעים ליווי לאורך כל הדרך, החל מהפנייה הראשונה של הלקוח עד לתיקון הסופי של הרכב.

בנוסף נבצע ווידוא כי ללקוח לא נגרם נזק כספי בכל שלב במתן השירות.

אז אם אתם מחפשים מקצוענים שילוו אתכם בפעילות העסקית, 'קל-גד שמאים' נמצאים כאן עבורכם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד