דירות מכונס נכסים, כל מה שחשוב לדעת

דירות מכונס נכסים

עסקאות נדל"ן אלו הן העסקאות הגדולות ביותר שהאזרח הממוצע עושה משך כל חייו.

מסיבה זו מחפשים רבים הזדמנויות מיוחדות באמצעות לוח כונס הנכסים למציאת נכסים במחירים מיוחדים כדי ליהנות מדירה במחירים הכי נוחים מצד אחד ועם התאמה לדרישות מצד שני. כאן נכנסות לתמונה הדירות של כונסי הנכסים.

מה זה דירה מכונס נכסים?

המיתון הקיים היום בישראל הולך ומחמיר עם השנים. אנשים המנסים לשרוד מבחינה כלכלית מוצאים את עצמם לא פעם, כשהם לא מצליחים לעמוד בתשלומי המשכנתא על הבית שלא לדבר על כל מה שהחיים בעידן שנות האלפיים דורשים מהם. הרבה מקרים מגיעים לבסוף לידיהם של כונסי הנכסים אשר מנסים להציל את כספם באמצעות מכירת הנכסים של החייב.

מצער מאוד לשמוע על אנשים המגיעים למצב כזה. מנגד יש אנשים הנהנים מכך שהם יכולים לרכוש נכס במחיר מוזל מידי כונס הנכסים.

חשוב לדעת –

מהירות – קניית דירות מכונס נכסים היא קנייה מהירה שלא תארך זמן רב. ביחס לקניית כל נכס אחר, דירה כזו נמכרת במהירות יחסית כאשר תוך זמן קצר ממש יקבל הרוכש את הנכס לידיו והא כמובן יהיה רשום על שמו כדין.

המהירות היחסית מאפשרת לאנשים הרוצים לחסוך את עלויות דמי השכירות ומנגד להגיע במהירות לפיסת קרקע משלהם להגשים את שאיפותיהם אלו.

מחירים – דירות כאלה נמכרות לעיתים במחירים נמוכים משמעותית ביחס לדירות אחרות שהן ממש שוות ערך לאותה דירה. מחקרים שנערכו בנושא העלו כי לא פעם נמכרות הדירות הללו בהוזלה של עד 20%!

ביטחון –כשאנחנו רוכשים נכס, לא פעם קיימים חששות כבדים לגבי מהות הנכס. די קשה לוודא האם מדובר בנכס שהוא נקי מכל התחייבות או שיעבוד, האם הנכס נבנה עם כל הרישיונות הדרושים והאם לאחר הקנייה יהיה כתובת אליה ניתן יהיה לפנות על כל בעיה שתתעורר. דירות מכינוס נכסים אלו דירות הנמכרות על ידי בית המשפט או באישורם והן עוברות את כל הבדיקות הנדרשות לפני שהן מוצעות למכירה. ברור שנכס כזה יהיה נכס בטוח יותר מכל נכס אחר.

אנשים רבים עוקבים אחר המכרזים השונים ומצפים להזדמנויות מתאימות בגלל כל הסיבות שמנינו לעיל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד