איך מתנהלים מול דייר שמסרב לשלם ועד בית

דייר שמסרב לשלם ועד בית

מגורים במבנה משותף יכולים להיות חסכניים מבחינת עלויות, כמו גם שהם מקנים מגורים בעיר גדולה וקרבה למגוון בתי עסק, חנויות, תחנות דלק, בתי ספר וכל מה שדרוש כדי לנהל חיים תקינים ונוחים.

עם זאת, מגורים בבניין משותף מעלים לא מעט סוגיות ביניהן: שמירה על ניקיון וסדר במבנה, תשלומים לוועד הבית, ביצוע החלטות משותפות בנוגע לשיפוצים, תוך שמירה על חיים שקטים ואיכותיים במבנה.

מי שגר במבנה כזה, יודע כי שכן טוב יכול להעלות מאד את איכות החיים, כמו גם לשמש חבר טוב בעת הצורך.

לעומת זאת, סכסוכי שכנים בעיקר בנושאים של תשלומים, רעש, לכלוך, וועד הבית ועוד- יכולים להפוך כל מבנה למקום סיוטי שקשה לגור ולהתנהל בו בנעימים.

אז איך מתנהלים מול דייר שמסרב לשלם ועד בית

אחת הבעיות הנפוצות כמו גם הנפיצות בקרב דיירים בבניינים משותפים, הוא נושא תשלומים לוועד הבית. סכסוכי שכנים נוגעים לנושא זה, בזמן שישנם בעלי דירות שנוהגים להתחמק מאחריות ומביצוע תשלומים שנודעו לתחזוקה המבנה.

במקרים כאלה יש לדעת כיצד לפעול בעוד שסיוע של חברות אחזקת מבנים יכולה לעזור לכם מאד!

מה זה אומר שירות אחזקת מבנים?

שירותים אלה ניתנים על ידי חברות מקצועיות כמו אביב ניהול נכסים אשר לוקחות את כלל נושא ניהול הבניין לידיים. חברות מקצועיות המקבלות תשלום מכל השכנים אחת לחודש, מבצעות את כל הדרוש בנושא ניקיון בניינים, תחזוקה ותיקונים, תשלומים לרשויות, גביית תשלומי ועד בית מהדיירים ועוד.

באמצעות שכירת שירות ועד בית, ניתן ליהנות משקט נפשי וגביית תשלומים טובה יותר וזאת בשל היכולת של החברות לפעול במומחיות כדי לגבות תשלומים.

מלבד זאת, שימוש בשירותי ועד בית תחזוקה וניקיון בניין, יאפשרו מבנה נקי נעים ומטופח ללא צורך בישיבות ועד בית, התעסקות עם השכנים, כמו גם ששירות זה ימנע סכסוכים וזאת בשל היותו ניתן מגוף אובייקטיבי שאינו נוטה לטובת אף אחד מהדיירים.

השירות שנעשה על ידי בעלי מקצוע, יספק לכם שקט נפשי, גביית תשלומים בצורה יעילה כמו גם הנאה ומגורים במבנה נעים ומטופח שערכו עולה בשל הטיפול המקצועי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד