מתי כדאי לשקול פירוק רכבים

פירוק רכבים

אין דבר מרגיז יותר מרכב שנתקע כמעט בכל יום, ובכך מגביל אותנו מבחינת נסיעות לעבודה או ללימודים. תמיד קיימת אפשרות חלופית של נסיעה בתחבורה ציבורית, אך לא ניתן להסתמך על שעות ההגעה שלהם כך שאם יש לנו מקום חשוב להיות בו בזמן מסוים – תחבורה ציבורית לרוב לא תוכל לעזור לנו.

רכב שנתקע ועושה המון בעיות, גורר אחריו המון הוצאות כספיות נוסף לעוגמת נפש ולתסכול הגדול. איך תדעו מתי כדאי לשקול פירוק רכבים במקום להמשיך לסבול?

פירוק רכבים


הרכב עושה קולות מוזרים מהמנוע

אם במהלך הנסיעה, או כאשר אתם מתניעים את הרכב ליד הבית, נשמעים קולות צורמים וחזקים מאזור המנוע זה סימן שהרכב שלכם מתחיל להראות סימנים של גסיסה. מה שאומר, שקרוב מאוד הזמן שהוא פשוט לא יניע או יתקע ביום בהיר באמצע הדרך.

הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות, החל מבעיות מכניות הנגרמות מהגיר של הרכב האחראי להילוכים, או חלילה המנוע עצמו שאז מדובר בבעיה רצינית ביותר לרכב וכל טיפול במנוע דורש הוצאה כספית גדולה, שלרוב עלותה שווה יותר מהרכב עצמו.


האוטו מתחמם בנסיעות ארוכות

לצערנו במדינת ישראל אנו סובלים בכל יום, בבוקר ובשעות אחרי הצהריים, מפקקים ארוכים ומתישים במיוחד. אם במהלך נסיעה ארוכה עם הרכב, או עמידה בפקק בדרך או חזרה מהעבודה הרכב מתחיל להתחמם – זהו סימן שישנה בעיה מכנית הקשורה למנוע.

ישנם מקרים בהם זה מסתכם בצינור סדוק או בלוי כאשר מדובר ברכב חדש, ואז ניתן לטפל בזה בעלות מינימלית ומהירה. אך כאשר מדובר ברכב ישן, רוב הסיכויים הם שזהו סימן שהמנוע התעייף ושחוק והגיע הזמן לשקול פירוק רכבים ולפנות אל קונה רכבים לפירוק .


יתרונות פירוק רכבים

כאשר בוחרים למכור את הרכב לפירוק רכבים, ניתן ליהנות מראש שקט בכל הנוגע לטיפולים לרכב וביקורים במוסך. טיפולים לרכב ישן עולים יותר כסף, מכיוון שלרוב מדובר בבעיות מכניות עמוקות שדורשות טיפול ממושך וחלקי חילוף יקרים.

כאשר מוכרים את הרכב לפירוק נפתרים מהבעיה הזו וגם יכולים להרוויח כסף מהחלקים השונים של הרכב, כולל שלדת הרכב עצמה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד