חברת פוליש מקצועית למגזר העסקי – מבצעים למצטרפים חדשים

חברת פוליש מקצועית

לאחר זמן מה רצפת המבנים מקבלת מראה דהוי, מכילה כתמים רבים ובאופן כללי נראית ישנה. במקרים רבים לא ניתן להחזיר לרצפת המבנה מראה מבריק ורענן באמצעות שטיפה עם חומרי ניקיון רגילים בלבד. לצורך מתן מענה לתופעה זו ישנם שירותי פוליש, ראו באתר https://letsclean.co.il. הפוליש הינו השיטה שנחשבת ליעילה ביותר כיום להברקת רצפות מבנים ובנוסף ניתן לעשות פוליש שישמור על הרצפה גם לזמן רב לאחר מכן.

סוגים שונים של פוליש

ישנם שלושה סוגים של פוליש הנעשים בישראל. ישנו פוליש ווקס, קריסטל ופוליש אקרילי. פוליש ווקס הינו הפוליש הזול מבין השלושה ומספק תוצאות לא רעות אך לזמן קצר יחסית. פוליש קריסטל הינו פוליש הנעשה באמצעות מכונה המבריקה את המרצפות. על ידי חדירה על השכבה העליונה של המרצפות ניתן להבריקן אך מכיוון שלא נעשית פעולת שיוף לא ניתן ליישר בליטות. בעת ביצוע פוליש הקריסטל מבצעים גם אטימה למרצפות שדוחות לכלוך וכתמים וגם לאחר זמן רב מעת ביצוע הפוליש הרצפה נראית כאילו נשטפה ממש לאחרונה. פוליש אקרילי דומה לפוליש קריסטל אך נחשב לפוליש המחזיק לאורך זמן רב יותר. לדוגמא, כאשר תזמינו חברת ניקיון לבצע פוליש ווקס, כנראה שתצטרכו להזמין את החברה אחת לשנה אף פוליש קריסטל או פוליש אקרילי מסוגלים להחזיק למספר שנים וזאת בזכות השימוש שנעשה בחומר האיטום.

מבצעים למצטרפים חדשים לשירותי פוליש וניקיון מהמגזר העסקי

מכיוון שקבלת שירותי פוליש מחברת שירותי פוליש בתל אביב למשל כלולה בהזמנת מספר עובדים ושימוש בחומרים ומכשירים מתקדמים שירות זה עלול להיות יקר. בנוסף על כך, לבחור בחברת ניקיון לצורך קבלת שירותי פוליש יכול להיות קצת קשה בפעם הראשונה או בעת החלפת חברה. מסיבה זו מוצעים בפניכם מבצעים למצטרפים חדשים לקבלת שירותי פוליש למגזר העסקי על מנת שתוכלו להתרשם מהשירות הטוב ביותר. כאשר בוחרים חברת ניקיון יש לשים לב לכמה דגשים. כמה וותק יש לחברה? חברה שמתמחה בניקיון לאורך שנים רבות כבר התנסתה במקרים הנחשבים לקשים ותהיה מסוגלת להתגבר עליהם. בנוסף, מומלץ לבחור אך ורק בחברות בעלות הציוד המתקדם ביותר המציעות מגוון שירותים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד