איך מבטחים את הבית לקראת החורף

ביטוח לבית לחורף

ישראל היא לרוב מדינה חמה יחסית שלא מזכירה מדינות שונות בעולם הגדול בהן סופות או חורפים קשים עושים שמות לרכוש ולעתים אף נוצר סיכון לחיי אדם. בארץ אנו מאוד שמחים לראות גשמי ברכה עזים שיוצרים לנו טבע ירוק יפהפה ומאפשרים לנו לנשום אוויר נקי ולהמשיך לצרוך את המים שלנו ללא דאגה.

ביטוח לבית לחורף


לפעמים החורף הוא לא רק גשמי ברכה

אך גם במדינת ישראל יש תקופות שבהם החורף נחשב לעוצמתי מאוד ולכזה המביא לנזקים רבים. לכן רבים רוצים לדעת כיצד לבטח בית לקראת חורף. חברת ביטוח איכותית כמו http://yaanat.co.il/ נותנת מענה רציני לשאלות אלה על מנת שכל אחד ייהנה מהחורף גם כשלא תמיד מדובר רק על גשמי ברכה.


ביטוח נוסף מעבר לביטוחים המוכרים

שפע של סוגי ביטוחים שונים מוצע היום לכל דורש בכל היקף ובכל מקום בישראל, והיום אנו רואים כיצד חברת ביטוח רצינית יודעת להציע למבוטחים הפוטנציאליים פוליסות ממוקדות שמאפשרות להמשיך לנהל את שגרת החיים בצורה נוחה ועם פחות דאגות. לגבי יענת סוכנות לביטוח, הרי שהיא מציעה ביטוח חשוב לחורף מעבר לפוליסות אחרות שלה.

בין הפוליסות החריגות מעט יותר, אם נגדיר זאת כך, שבעלי נכסים רבים מכירים יותר ויותר לאחרונה, ניתן למצוא את הביטוח שכולל תכולה של דירה, את הביטוח נגד רעידות אדמה, את הביטוח נגד נזקים מוכרים וכד'. אך רק כשמדובר על ביטוח המתייחס במדויק לנזקי חורף, ניתן ליהנות מהחורף ללא דאגות.


פוליסה ממוקדת שיוצרת מענה מספק בכל חורף

חשוב להתמקד מעט יותר על הנזקים שיכולים לקרות כמעט לכל מבנה בחורף על מנת להבין מדוע מדובר בפוליסה שאמורה להיות שונה מפוליסות כלליות אחרות לגבי נזקים. בחורף יכול עץ לקרוס על בית בגלל רוחות עזות, בחורף עלולות הצפות לגרום נזק לרכוש ולמבנה, ובחורף יכולה גם מערכת החשמל של הבית להיפגע.

לכן, רק אם קיימת פוליסה שמתייחסת לסוגי נזקים כאלו ורק אם מדובר על כיסוי רלוונטי שבאמת מייחד את הפוליסה, ירגישו רבים כיצד הם בידיים טובות, כמו שאומרים. עבור יענת סוכנות לביטוח המטרה היא להציע פוליסה נכונה שנוגעת לנזקי החורף על מנת שכל מי שרוכש אותה יבין שעשה מהלך חכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד