קניית צפיות ביוטיוב: איך זה עובד?

קניית צפיות ביוטיוב

אחת הרשתות החברתיות שהפכו לכלי יעיל במיוחד ומושלם עבור בעלי עסקים, אמנים משווקים יוצרים, פוליטיקאים ועוד, זו לא אחרת מאשר יוטיוב. בזמן שהפלטפורמה נחשבת רשת חברתית בפני עצמה, היא מציעה ערוץ פתוח עבור כל אחת ואחד.

הפלטפורמה זמינה עבור אנשים אשר רוצים לקדם מוצרים, עסקים, שירותים, אומנות וכל עיסוק או תחום בו הם עוסקים. ביוטיוב אפשר לצפות בסרטונים מכל העולם בכל נושא כמעט, בעוד שהבנה של הרשת כמו גם הכרות עמוקה עם היכולות שלה – תוביל לשיווק טוב יותר וחשיפה גדולה הרבה יותר.

קניית צפיות ביוטיוב


כיצד מתרחשת חשיפה ביוטיוב?

אחת הדרכים העיקריות לבצע חשיפה של שירותים, מוצרים ושאר עיסוקים ביוטיוב, היא באמצעות פרסום סרטון מקורי וייחודי. על מנת לפרסם סרטון כדאי להקים ערוץ יוטיוב, כשבהמשך ניתן לפרסם את הסרטונים ברשתות חברתיות נוספות וברשת האינטרנט, תוך הפצת מסרים שיווקיים עד כמה שיותר מדויקים, איכותיים ונכונים על מנת שאלה יגיעו אל קהל היעד.

אחת הדרכים להגדיל את החשיפה ואת הצפייה בסרטונים, היא על ידי קבלת כמה שיותר לייקים ותגובות מצופים ברשת החברתית, ומכאן הגדלת הפופולאריות של הסרטון והצגתו ליותר ויותר צופים ולקוחות פוטנציאליים. הצופים אשר יחפשו את השירות, המוצר, האישיות, האומנות וכל מטרה שתרצו לקדם – ימצאו את הסרטון שלכם במהירות, בזמן שהוא יכיל צפיות ולייקים.  בכך, ככל שתקבלו יותר צפיות, הסרטונים שפרסמתם ברשת יוטיוב יהפכו לוויראליים ופופולאריים יותר: מה שייסע לכם לפתח את עצמכם מבחינה עסקית, כלכלית, פוליטית אומנותית ועוד.


כיצד משיגים צפיות ביוטיוב?

מי שמצפה לגל ענק של צפיות עם פרסום סרטון ביוטיוב, חשוב שידע כי במידה ומדובר בסרטונים ראשונים או בתהליך שיווק ופרסום שנמצא "בחיתולים" –  הסרטונים לא יצברו צפיות במהירות. לכן רבים פונים אל חברת youhoo  וחברות דומות המציעות קניית צפיות ממשתמשים אמיתיים – מה שיקדם את הסרטון ואת המטרה שלכם במידה רבה.


מדוע כדאי לקנות צפיות ביוטיוב?

זה נכון, מי מאתנו לא רוצה לקבל פרגונים מכל הלב? ואכן הפרגון יגיע בזמן שתתחילו להפוך את הסרטון לפופולארי יותר וזאת על ידי קניית צפיות. בכך תחשפו את הסרטון ליותר ויותר אנשים וקהלים ואף תוכלו להגיע ללקוחות פוטנציאליים.


קניית צפיות מובילה לכמה יתרונות בולטים כגון:


ויראליות

באמצעות צפיות מרובות הסרטון הופך ויראלי במהרה. בכך, ככל שיהיו לכם יותר צפיות לסרטון שלכם:  הוא יהפוך לפופולארי ומוכר.


העדפת הסרטון בגוגל

רשת החברתית יוטיוב קשורה בעבותות אל חברת גוגל העולמית המציעה מנוע חיפוש חוצה גבולות שמושתת על חיפושים והתאמת תכנים לאותם חיפושים אחר מידע מכל סוג. כאשר אתם קונים צפיות של משתמשים אמיתיים, אתם בעצם מגדילים את החשיפה ומייצרים עדיפות של הסרטון שלכם בגוגל ויוטיוב במקביל.


הכרות טובה יותר

באמצעות יותר ויותר צפיות שתקבלו או שתרכשו, יכירו אתכם יותר אנשים מהארץ ומכל העולם, בעוד שחברות מקצועיות העוסקות בקניית צפיות ביוטיוב: יסייעו לכם להתאים את התגובות של המפרגנים ואת הצפיות לצרכים שלכם ולתדמית שתרצו ליצור בעיני קהל היעד שלכם.

לסיכום, מי שרוצה לקדם כל מטרה, ורוצה לעשות זאת ובגדול – חשוב שיכיר את היכולת של קניית צפיות ביוטיוב לקדם את המטרות שלו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד