סקירה על סמסונג גלקסי 10

סמסונג גלקסי 10

כמדי שנה, גם השנה חברת סמסונג תוציא לשוק פלאפון בסדרת סמסונג גלאקסי, מספר עשר בסדרה. הפלאפון יביא עמו חידושים שונים, שדרוגים לפונקציות קיימות ועוד. סביר להניח, אף על פי שרק לפני שנה החברה הוציאה, כאמור, את המכשיר האחרון שלה, הרי שגם מכשיר זה יזכה לפופולאריות רבה ולא מעט אנשים ימכרו את המכשירים שברשותם על מנת לקנות מכשיר זה.

לפני שנסקור בקצרה מה יהיה במכשיר זה, חשוב לומר, שבדומה למכשירי גלאקסי אחרים שהחברה ייצרה ושיווקה במהלך השנים, הרי שגם כאן אנחנו צפויים למצוא דגם מרכזי וסביבו מגוון רחב של מכשירים אשר מתאימים לקבוצות שונות, בין אם זה לצעירים, מבוגרים, אנשים שמחפשים מכשירי פרמיום או מכשירים עם פחות פונקציות.

מה יש במכשירי סמסונג גלאקסי 10?

ראשית, אנחנו יכולים לראות שמהסך במכשיר (ראו כאן https://www.gadgety.co.il/218934/galaxy-s10-full-leaks) יהיה AMPLED בגדלים שלו החל מ6.4 אינץ' ומטה עם רזולוציית QUAD HD.

שנית, המכשיר יכלול מספר מצלמות, כולל אופציה של מצלמת סלפי עם זיהוי פנים מהיר, בצורה כזו יהיה קל יותר גם לצלם וגם להשיג תמונה הרבה יותר מהירה. המכשיר יכלול מספר חיישני מצלמות, בין 3 ל-4 חיישנים.סמסונג גלקסי 10

שלישית, המכשיר יכלול מעבדים חדשים, מהירים יותר, מעבדי EXYONS 9820, אשר יחסכו את צריכת החשמל באופן משמעותי, וישפרו את הביצועים ברמה ניכרת. דבר שכמובן יאפשר לכל המשתמשים ליהנות מהמכשיר הרבה יותר ביחס לעבר.

ארבע, מבחינת זיכרון, הרי שהמכשירים יכילו אופציות שונות, החל מ128 ג'יגה ומטה. מה שכן יהיה אפשר להרחיב את הזיכרון באמצעות כרטיס חיצוני. (מה שאומר שתוכלו ליהנות מהצעות נטפליקס מכל מקום).

חמש, מבחינת חיבורים חיצונים, המכשיר יכלול אופציה לאוזניות, חיבור USB-C, וכן תהיה אופציה לחיבור בולטות'.

בדומה לגרסאות קודמות של המכשיר, אזי שגם כאן אנחנו יכולים למצוא מכשירים מאוד דקים, 7.8 מ"מ, אשר נוח מאוד לשאת אותם וכמובן נוח מאוד להשתמש בהם בכל מצב.

לסיום, אנחנו יכולים לראות שינוי בכל אחד מהמרכיבים והפונקציות שציינו ביחס למכשירים קודמים בסדרה. כמו כן, אנחנו נוכל למצוא פונקציות שונות וייחודיות במערכת ההפעלה של המכשירים, דברים שלא היו במכשירים הישנים.

לא מוותרים על מוצרי אייפון? קבלו סקירה על Apple iPhone Xs Max המכשיר החדש של אפל!

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד