עובד הוראה – נפלה לך טעות בשכר? יש מה לעשות!

שכר מורים

אם אתם עובדי הוראה, אתה בוודאי יודע כי שעות עבודה מרובות, התמודדות עם ילדים ובני נוער כמו גם עם הורים – יכולה להיות מעיקה, בזמן שהשכר הנמוך של המורים בישראל, אינו מעלה את המוטיבציה לעסוק בתחום ההוראה.

עם זאת, תחושת השליחות המקצועית והרצון לשפר את מערכת החינוך ואת עתידה של מדינת ישראל, גורמים לכל להיות משתלם, כאשר שכר נמוך והתמודדויות מסוגים שונים מתגמדים לעומת תחושת הסיפוק שממלאת את המורה כאשר ילדים מבצעים שינויים מהותיים לטובה ביכולות שלהם.

ובכל זאת כדי שתוכלו גם אתם כמורים לחיות בכבוד – חשוב לדעת כיצד מורכב השכר שלכם, מהן מדרגות שכר המורים, מהם התנאים אליהם זכאים מורים במוסדות החינוך בארץ, כמו גם שחשוב שתדעו כיצד לזהות טעויות בשכר.

אז כיצד בודקים את הזכויות שלכם כמורים ואת תלוש המשכורת בצורה נכונה?

אחת השיטות של רבים מהמורים לקבל סיוע בנושא השכר, הינה כניסה אל אתרים ייעודיים שנודעו עבור מורים שרוצים להכיר את הדרך לקרוא ולהבין את תלוש המשכורת  שלהם, כמו גם שישנם אתרים שעוסקים בזיהוי טעויות במשכורות מורים.

מלבד זאת, מורים אשר חושבים שישנה טעות בשכרם, חשוב שיפנו אל משרד החינוך ואל חשב השכר באופן אישי באמצעותו יוכלו לעמוד על טעויות, כמו גם לקיים פגישה מקצועית שבה חשבי השכר במערכת החינוך יוכלו לעשות להם סדר בכל הנוגע לתלוש המשכורת.

מי שרוצה להבין יותר על שכר המורים, המורכבות שלו וטעויות שעלולות להתגלות בו -מומלץ כי יפנה אתל אתר "הינשוף" באינטרנט שמקנה את כלל המידע אודות שכר המורים, כמו גם מידע בנושא לתנאים ומדרגות שכר, תוך שבאתר ניתן למצוא את הדרך לאתר טעויות בתלוש המשכורת. בכך תוכלו כבר עכשיו לשפר את תנאי ההעסקה שלכם ולעבוד במקצוע שתמיד חלמתם עליו, בצורה מספקת וטובה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד