אטרקציות לאירועים עסקיים

אטרקציות לאירועים עסקיים

אם אתם מתכננים אירוע עסקי – חשוב שתדעו כי אטרקציות לאירועים מקצועיים יכולות להפוך כל אירוע שומם למופע מרשים, איכותי וכזה שיעביר את הלקוחות שלכם, המוזמנים והעובדים של בית העסק, חוויה עוצרת נשימה אשר תתאים בדיוק לאירוע שלכם.

אחת החברות המובילות בארץ העוסקות באטרקציות לאירועים עסקיים, הינה חברת 'איתמר שחקנים' העוסקת בהפקות אומנותיות ואירועים עסקיים.

אבל אילו אטרקציות ישנן לאירועים עסקיים?

כיצד בוחרים את זאת שתתאים לאירוע שלכם? הנה כמה דוגמאות מדהימות:

תיאטרון רחוב – אחת הדרכים להפוך כל כנס או אירוע לאטרקטיבי, הינה באמצעות תיאטרון רחוב. מופעי רחוב שמשלבים שחקנים המבצעים שלל הצגות תיאטרליות וצבעוניות: אפשר ליהנות מרפרטואר עשיר במיוחד הכולל: מיצגים, מוזיקה, ריקוד, דמויות מרשימות, תחפושות והמון צבע! בכך אפשר להפוך את האירוע העסקי ומעניין ומושך!

מופעי קרקס – אם חשבתם שקרקסים מתנהלים רק בערים אירופאיות נחשקות, חשוב שתדעו כי גם בישראל ישנו קרקס בו שלל להטוטנים, אמנים, ופרפורמרים אשר מבצעים מופעים מלאי מתח, אדרנלין ועוצמה בשימוש ביכולות אדירות(!) של הגוף והמחשבה. מופעים כאלה המסופקים על ידי איתמר שחקנים, הופכים כל אירוע למרשים ומדהים.אטרקציות לאירועים עסקיים

דמויות מפתיעות ואומנותיות – הולכי קביים (אנשים גבוהים), ליצנים, פסלים חיים ועוד, כולם מהווים אטרקציה מושלמת לאירועים וזאת על ידי שימוש בשלל תחפושות ותלבושות, תוך העמדת מופעים מלאי צבע הדורשים ריכוז וידע. מופעים כאלה מעולים גם לשיווק של חברות ועסקים, תוך שהם משתלבים נהדר בכל אירוע.

מופעי ריקוד – מופעי ריקוד סגנוניים יעניקו לאירוע שלכם נוכחות וזאת בשל מגוון רחב של ריקודים, כאשר הרקדנים של 'איתמר שחקנים' מבצעים התאמה של סוג הריקוד עם מגוון רחב של סגנונות כמו ריקוד ברזילאי, פלמנקו, מחול מודרני, סטפס ועוד.

כיצד בוחרים את המופע המתאים ביותר?

כדי לבחור את המופע והאטרקציה המתאימה ביותר לאירוע שלכם, בצעו התאמה לקונספט האירוע, לקהל היעד, לתנאי השטח ולסגנון העסק שלכם, תוך שבאמצעות ייעוץ מהמומחים של 'איתמר שחקנים' – אפשר לבצע התאמה מושלמת של התכנים לצרכים שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד