זכיתם במחיר למשתכן? אתם לא לבד בכל הסיפור הזה

זכייה במחיר למשתכן

מדינת ישראל מושתת על מספר עקרונות המאחדים את כל העם ובין היתר ניתן להזכיר את העובדה כי אנחנו מדינה דמוקרטית, כי יש פה חופש לאנשים לקבל את ההחלטות שלהם ועוד ועוד דברים ההופכים אותנו לישראלים ולאחת המדינות החזקות בעולם. אך נראה כי אחד הדברים שהכי מאחדים את הישראלים זה העובדה כי הם חולמים להיות בעלים של דירה. הייתם חושבים כי בכל מדינה החלום הזה יהיה שריר וקיים אך האמת כי הוא די ייחודי לישראל ועל כן ברור מדוע הממשלה יצאה בתכנית מחיר למשתכן וזאת בכדי לאפשר לזוגות צעירים לקנות דירה משלהם. כך אנחנו רואים כי מחיר למשתכן מאפשרת ליותר ויותר זוגות לקנות דירות וזהו דבר משמעותי ביותר במדינה שבה כאמור החלום הוא להיות בעלים של דירה ועל כן ניתן לומר כי מדובר בחלום שמתגשם.זכייה במחיר למשתכן

מדוע כל כך כדאי לפנות אל עזרה מקצועית אם זכיתם במכרז?

אך לא הכול ורוד בתכנית מחיר למשתכן ופעמים רבות אנשים מגלים שכאשר הם מתחילים להירשם לתכנית דיור למשתכן https://zochim.co.il/article/general/1257/ מתחילות בעיות והן נמשכות גם לאחר הזכייה בתכנית ואפילו לאחר סיום הבנייה של הדירות. אנו רואים כי הבירוקרטיה בתכנית היא סבוכה, קשה ומסובכת וכי יש קושי גדול לעמוד על הזכויות שלנו וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון. לא פעם ולא פעמיים אנשים מגלים כי הם נלחמים בטחנות רוח וכי יש קושי אדיר לקבל את הדירה שהובטחה להם בתכנית. על כן אנחנו  ממליצים לכם לא להישאר לבד במערכה ולפנות אל מומחים בתחום אשר יסייעו לכם לקבל את מה שמגיע לכם ולעמוד על הזכויות שלכם.

פונים אל עזרה? שימו לב לאנשי המקצוע בחברה

אם אתם מחליטים לפנות לעזרה מקצועית אתם צריכים לשים דגש גדול על אנשי המקצוע בחברה שאליה אתם פונים. ככל שאנשי המקצוע הללו יהיו יותר טובים כך העזרה שהם ייתנו לכם תהיה יותר גדולה וכך אתם תצליחו להבטיח כי תקבלו את המגיע לכם וכי לא תקופחו וזהו למעשה מה שכל אדם רוצה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד