טכנאי מקררים – איך תדעו שהטכנאי שבחרתם מקצועי?

טכנאי מקררים

זקוקים לתיקון של המקרר? איך תדעו שבחרתם בטכנאי מקררים מקצועי? במאמר זה, נביא לכם מספר טיפים חשובים לבחירה נכונה של טכנאי מקררים.

שימו לב לנקודות אדומות בשיחת הטלפון הראשונה עם הטכנאי:

למעשה, אפשר לזהות כבר בשיחת הטלפון הראשונה, האם הטכנאי מקצועי או לא מקצועי. טכנאי מקצועי, ייתן לכם בשיחת הטלפון הראשונה מחירים מדויקים עבור שירותים: מילוי גז, החלפת רכיבים, וכו'. כאשר טכנאי לא מסכים לתת הצעת מחיר מדויקת, מומלץ לכם לחפש טכנאי מקרר אחר.

בקשו לראות תעודה של הטכנאי:

ההבדל בין טכנאי מקצועי כמו ניסים בדש http://tplus.co.il לבין חאפר, הוא גם בהכשרה. טכנאים "חאפרים", לרוב לא עברו הכשרה, כל שכן לא הכשרה מקצועית. לכן, בשיחת הטלפון בררו מהי ההכשרה של הטכנאי. בחרו בטכנאי שעבר הכשרה, ויש לו תעודה ממקום הכשרה מוסמך בתחום תיקון מקררים.טכנאי מקררים

בקשו תמיד הסבר מהטכנאי:

אם הזמנתם טכנאי, והוא נתן לכם הצעת מחיר על פעולה מסוימת- בקשו מהטכנאי הסבר על הפעולה, ומדוע היא נצרכת. אם הטכנאי לא מסביר לכם בצורה ברורה מה הוא מתכוון לעשות כדי לתקן את המקרר ומדוע, בחרו בטכנאי מקררים אחר.

האם המחיר שהציע הטכנאי, סביר ליחס של עלות החומר + זמן עבודה?

בדרך כלל, מחיר שגובה טכנאי מקררים מקצועי, מורכב מעלות ריב התיקון+ זמן עבודה. לפעמים, ייקח הטכנאי יותר כסף על זמן העבודה. עליכם לברר מראש עם הטכנאי מה זמן העבודה הצפוי, ולחשב. אם אתם מגלים שהטכנאי מרמה אתכם ביחס לעלות הרכיב- צריכה להידלק לכם נורה אדומה. אם התעריף של זמן העבודה גבוה, משום צפי זמן עבודה גבוה יותר של הטכנאי- ייתכן והטכנאי אינו מקצועי מספיק. אל תיקחו טכנאי שזמן העבודה שלו ארוך מדי. לרוב, זה מראה על חוסר ניסיון או מקצועיות.

לעולם אל תכניסו טכנאי מקררים שיציע לכם לשפוך מים חמים:

אם הטכנאי שהזמנתם מעוניין לשפוך מים חמים על המקרר, שילחו אותו הביתה מיד. שפיכת מים חמים אינה מועילה. טכנאי מקצועי בודק מה גרם להצטברות הקרח, ומתקן את התקלה שגרמה להצטברות הקרח. טכנאי מקררים מקצועי, לעולם לא ייתן לכם פתרון זמני ופשוט מדי לבעייה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד