דלתות מיגון

דלתות מיגון

דלתות מיגון אינם חריגות באזורים מוכי לחימה. בעוטף עזה וביישובי יהודה ושומרון דלתות מיגון הן דבר שבשגרה. תושבים שמתגוררים באזורים שהחיים בהם אינם חיי שגרה, המיגון של הדלתות נדרש לשתי מטרות עיקריות:

  • הגנה על תושבי האזור מפני פעולות ביטחוניות.
  • הגנה על תושבי אזור בו מתנהלות פעולות פליליות.

דלתות מיגון

דלתות מיגון – הדרך להציל חיים ביישובים מוכי טרור ומלחמה

ישובים הממוקמים בקרבת גבולות המדינה עם המדינות השכנות סובלים לא פעם ממתקפות ירי מנשק קל או טילים וכלי נשק אחרים. כל רסיס או קליע שחודר לבית בו מתגוררים יכול להביא לאסון בנפש. אחת הדרכים להגן על יושבי הבית היא על ידי דלתות מיגון. מטרתן של דלתות מיגון היא למנוע את חדירת הקליעים או הרסיסים לבית/המבנה שנפגע. לא אחת מתפרסת ידיעה על יריות ופגיעה בבתי התושבים המתגוררים בישובים ביהודה ושומרון ובמזל אף אחד לא נפגע. זה אינו ענין של מזל, בעלי הבתים הבינו שכדי לא להיפגע צריך להתקין דלתות מיגון שיעשו את עבודת ההגנה.

כדי להימנע מפגיעת כלי נשק ובקבוקי תבערה בעת תקרית ביטחונית על כבישי האזורים המסוכנים קיימת הוראה של פיקוד העורף להתקין דלתות מיגון על אותם רכבים. חברות ההיסעים התקינו דלתות מיגון על האוטובוסים הנכנסים לאזורי לחימה כדי להבטיח את שלום הנהגים והנוסעים מפני פגיעות של קליעים, סלעים ובקבוקי תבענה שהפלסטינאים משליכים לעבר הרכבים.

דלתות מיגון – נגד אירועים פליליים וחיסול חשבונות בעולם התחתון

באזורים מוכי פשיעה שמשפחת פשע אחת יורה לעבר המשפחה היריבה ואנשים חפים מפשע עלולים להיפגע הדרך העומדת להגנתם היא התקנת דלתות מיגון. דלתות מיגון מונעות פריצות לבתי עסק וחנויות. דרישה להתקין דלתות מיגון באה מחברות הביטוח אליהן פונים בעלי העסקים לאחר שעסקיהם נפרצו ונשדדו. דלתות מיגון מורידות את העלות של פוליסת הביטוח בדיוק כמו סורגים בדירות בבתים משותפים בערים השונות.

אם אתם רוצים לשמור על החיים שלכם ושל המשפחה שלכם, עליכם לפעול כבר היום להתקין דלתות מיגון. חפשו מבין מעט החברות הישראליות האיכותיות את זו המתאימה לכם במיוחד לתקציב, ואל תבחרו חברה שאין לה אישורים של מכוני התקנים המובילים בעולם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד