תאונות פגע וברח – איך אפשר לאתר את הפוגעים?

תאונות פגע וברח

הידעתם כי במהלך שנות המדינה יותר אנשים נהרגו בתאונות דרכים מאשר בפיגועים או בקרבות? כן הבעיה של תאונות דרכים היא אחת הבעיות החמורות ביותר כיום במדינה והיא מאיימת על כל אזרח ואזרח. אתם צריכים להבין שזה לא משנה אם אתם הנהגים הטובים ביותר שיש אשר מקפידים לשמור על החוק ועושים הכול בכדי לנהוג כמו שצריך. מספיק נהג אחד ששתה יותר מדי, עישן סמים או סתם נהג במהירות מופרזת בכדי לפגוע בכם ולשנות את חייכם מן הקצה אל הקצה. אנחנו יכולים לראות כי הכמות של תאונות פגע וברח רק עולה וכי זהו איום חמור על הציבור הישראלי. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי המדינה חייבת לנקוט בצעדים בכדי לטפל בתאונות הפגע וברח והדרך הכי טובה לעשות זאת זה לתפוס את העבריניים אשר ברחו ואת זאת אפשר לעשות באמצעות מצלמה ייעודית.

האם זה משנה באיזה מצלמה אנחנו עושים שימוש?

עליכם להבין כי יש לפרוס מצלמות בכל הכבישים בארץ וזאת בכדי לאתר את העבריניים ולמצות עמם את הדין. על רקע זה אתם חייבים להבין שלא כל מצלמה תבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר שיש וכי יש להתקין מצלמה אשר תבצע צילום לוחית רישוי בתנועה בצורה הטובה ביותר, תוכלו לבחון את המצלמות החכמות באתר slpr.co.il. על המצלמה לקלוט את לוחית הרישוי גם בלילה וגם במהירות גדולה מאוד. על כן יש להבטיח כי המצלמה תהיה עם צמצם מהיר אשר יכול לצלם גם בתנועה. בנוסף יש להבטיח כי למצלמה יהיו חיישנים אינפרא אדומים אשר יאפשרו לצלם גם בלילה וגם בכל מזג אוויר.מצלמות בחניונים

האם העלות של המצלמה היא גבוהה?

עליכם להבין כי צילום לוחית רישוי בתנועה חוסך לנו כל כך הרבה כסף וזאת עקב העובדה כי הדבר מוריד את כמות תאונות הדרכים בארץ. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי העלות של המצלמה היא ממש לא גבוהה וזאת עקב העובדה כי כיום המחירים בשוק ירדו מאוד ועל כן אין מניעה כספית לרשת את הארץ במצלמות הללו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד