אז למי פונים לצורך פיתוח אפליקציות למובייל

פיתוח אפליקציות למובייל

פיתוח אפליקציות למובייל הפכה לאחת המשימות המוביליות בעולם הטכנולוגי המתקדם, כאשר כיום בשל הפופולאריות של אפליקציות מסוג זה, כמו גם היכולות של המצאות מסוגים שונים שנועדו להקל על חייהם של רבים וזאת דרך הסמארטפון –  יכולים רבים להתעשר, ליהנות מהקמת חברות סטארט אפ ולהצליח בתחומים שונים.

אם יש לכם רעיון לאפליקציות או שאתם מעוניינים לפתח אפליקציה קיימת, מוטב שתדעו לבצע בחירה נכונה של חברה טובה לביצוע המשימה, וזאת בין שלל חברות תוכנה המציעות שירותי פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד כאחד..פיתוח אפליקציות לאייפון

כיצד בוחרים את בית התכונה הנכון?

הנה כמה דברים שיש לשים אליהם לב:

ניסיון – שימו לב כי אתם בוחרים חברה טובה שמתמחה בפיתוח אפליקציות ויודעת לבצע פיתוח אפליקציות נייטיב ובשלל תחומים כמו כאלה המבוססות שירותי מיקוד, שימוש ב GPS כמו גם כאלה שמבוססות על מפות.

פיתוח והתאמה לסביבה – וודאו כי אתם יכולים ליהנות מפיתוח אפליקציות מבוסס על ארגון או מקום, כמו כזה שגם מתאים לשימוש ארגוני. בחרו צוות פיתוח שיודע לבצע שימוש ברכיבים פריפריאליים של טלפונים חכמים. פיתול לפי רשתות חברתיות כמו גם צ'אטים והתבססות על מידע קיים הינו הכרחי!.

מקצועיות – חשוב לבחור בית תכונה שיודע להתאים את האפליקציות לשלל חנויות, כמו כאלה של גוגל, אפל ועוד. שימו לב כי התכנון וההתאמה מתאימים גם למערכות ההפעלה השונות כמו של אנדרואיד,  IOSאייפון ועוד.

ליווי בכל שלב – עוד יש לשים לב כי אתם בוחרים בית תוכנה לפיתוח שיכול ללוות אתכם בכל שלב החל משלב פיתוח הרעיון עד לשלב ההשקה. שימו לב כי אתם בוחרים בצוות פיתוח שיכול ללוות אתכם משלבי התכנון הבנייה עד שלבי האפיון והשקת האפליקציה.

תשומת לב לחוויית לקוח – רבות הבחרות המפתחות אפליקציות ולא בודקות את חווית השימוש. לכן יש לשים לב כי אתם בוחרים חברת תוכנה מקצועית שיכולה לסייע לכם לבדוק את חוויית המשתמש ולהתאים את הרעיון שלכם לצרכים של משתמש הקצה.

תמיכה לאורך כל הדרך – עוד חשוב שתוכלו גם אתם לקבל תמיכה וגם המשתמשים בפיתוח שלכם. שימו לב כי אתם בוחרים צוות מקצועי  שמקנה תמיכה בכל שלב בשימוש באפליקציה.

התאמות נכונות – וודאו כי האפליקציה שנבנית היא כזאת שישי בה את כלל ההתאמות הנכונות לניידים, סמארטפונים ושימוש טוב ואיכותי כמו גם זמין ונכון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד