מור קורן חוות דעת

מור קורן חוות דעת

תוצאות מבחן הפסיכומטרי הן הפרמטר החשוב בעת רישום ללימודים גבוהים. בעבר הסתפקו האוניברסיטאות בתעודת בגרות ותעודת סיום בית ספר מקצועי. העיקר שיש 12 שנות לימוד. לפני כשלושה עשורים נכנס המבחן הפסיכומטרי להוכחת התאמת הסטודנט לפקולטה אליה הוא מעוניין להתקבל וככל שתוצאות המבחן גבוהות יותר הסיכוי להתקבל אליה.

מור קורן, בית ספר ללימודי הכנה לבחינות פסיכומטריות, נוסד בשנת 2006 ומשנה זו למדו בו אלפי תלמידים שעמדו בהצלחה בבחינה.

מור קורן חוות דעת

מדוע מקבל מור קורן חוות דעת חיובית תמיד

  • כל מורי בית הספר הם מהמורים הטובים בתחום. רמת הלימודים מביאה לתוצאות גבוהות ורוב תלמידי בית הספר עומדים בהצלחה בבחינה וממשיכים ללימודים גבוהים באחד מבתי הספר ללימודים גבוהים. הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים המאוחרים וככל שמתקרב מועד המבחן הם מתגברים ומגיעים אפילו לארבע פעמים בשבוע.
  • כל שנה מעבירים בוגרי השנה למור קורן חוות דעת על התקופה בה למדו. חוות הדעת חשובה להנהלת בית הספר כדי לתקן טעויות, במידה והיו. הנהלת בית הספר מבטיחה ללומדים בו הצלחה ותוצאות גבוהות של 700 נקודות ומעלה. מורי בית הספר מכשירים את התלמידים בנוסף על השבת השאלות גם לצד הרגשי, מה שנותן להם כלים להתמודדות בעתיד ומתייחסים לכל תלמיד באופן אישי כאילו היה התלמיד היחיד בבית הספר.
  • כיתות הלימוד מכילות בין 8-10 תלמידים וכל תלמיד שמתקשה בתחילת הדרך מקבל התייחסות אישית וקידום בחומר על מנת שיתאזן עם כלל התלמידים.

מה מספרים התלמידים – מור קורן חוות דעת

בוגרי מור קורן משמשים כשגרירים של רצון טוב ועל פי מור קורן חוות דעת התלמידים היא חשובה במידה רבה לפרסום הצלחת בית הספר. בסטטיסטיקה המתפרסמת אפשר למצוא חוות דעת והמלצות של בוגרים כמו איריס שסיימה בהצלחה את המבחן, נרשמה ללימודי רפואה וסיימה כמצטיינת דיקן. שולמית שלמדה בבצלאל והפכה לאמנית ידועה ניר שלמד בטכניון הנדסת מכונות ועוד תלמידים רבים. כולם מעידים שהלימודים במור נפתחו להם את מסלול העתיד ושייחס המורים לכל אחד מהם היה מעל ומעבר למצופה.

כל התלמידים שנחשפו כבוגרי בית הספר מור קורן מעידים שעמדו בהצלחה במבחן הפסיכומטרי בעיקר בגלל העידוד והעזרה מצד הנהלת המוסד ומוריו. היחס האישי, הפנים המאירות עיניים של המורים הפך לחלק חשוב בלימודים. הכול נעשה ברוגע, בשלווה עם חיוך על השפתיים תוך התייחסות רצינית לחומר הנלמד שבעיקרו הוא שינון של מבחני עבר ומענה על כל השאלות מה שהופך את החומר לרלוונטי.

אתר האינטרנט של מור קורן מפרסם פרטים אודות בית הספר וצורת הלימוד בו. לצד הפרטים מפרסמת מור קורן חוות דעת של בוגרים עם המלצות חמות לבוא וללמוד בבית הספר. שמו הטוב של בית ספר מור קורן התפשט עד מהרה בכל הארץ ולאורך השנים, משנת 2006 מתכננים לפתוח סניפים רבים בכל מיני מקומות. הדרישה הבלתי נגמרת של תלמידים שמעוניינים להירשם ללימודים בבית הספר הביא להחלטת ההנהלה לפתוח את אותם סניפים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד