איך הגעתי לאן שאני נמצא היום – סיפור אישי

קורס פיתוח אפליקציות

רכב צמוד, נסיעות לחו"ל, משכורת גבוהה, הטבות ותנאים סוציאליים מעולים, מסיבות חברה ועוד  – הם רק חלק מהתנאים שיש לי כיום כמפתח אפליקציות ואיש הייטק מצליח.

ואכן, בכל הנוגע למקצוע לעתיד, אין מה לעשות: תחום האפליקציות, התוכנה וההייטק הוא זה אשר מוביל לקבלת איכות חיים, לכן חשוב שתדעו כיצד הכל התחיל:

בעודי יושב בבית לאחר שפוטרתי מעבודתי האחרונה כנגר בנגריית בוטיק, ניסיתי להבין מדוע כל החברים שלי יכולים לנסוע לחו"ל, להחזיק רכב מפואר ולרכוש את כל מה שהם רוצים, בזמן שאני חי משבוע לשבוע בביקור בלשכת העבודה שרק מקשה עליי למצוא עבודה בתחום שלי או בתחום אחר שיהפוך אותי למצליח!

וכך עברו להם הימים, מחשבה רדפה מחשבה, ואני שהפכתי לממורמר יותר וניסיתי להבין מהו הסוד, הבנתי לאחר שיחות עם החברים הבנתי שאין שום סוד כמוס, אלא שכיום כדי להצליח כל מה שצריך הוא לבחור תחום שקשור להייטק המתאים לאופי שלי, ללמוד אותו ומכאן לצאת אל שוק העבודה או לעבוד כעצמאי בתחום.

אז במה בחרתי?

בין שלל חיפושים שביצעתי ברשת האינטרנט עבור משרות בתחום הייטק ועבור קורסים שונים שכדאי לקחת, נתקלתי בקורס פיתוח אפליקציות שפשוט סקרן אותי. זה נכון שאני אוהב לעבוד עם הידיים ועם חומרי העץ, אבל כאשר מציעים לך קורו שמבטיח שילוב בעולם ההייטק: הנגרות תמיד תוכל להפוך לתחביב, ולכן התחלתי להתעניין אודות קורס פיתוח אפליקציות.קורס פיתוח אפליקציות

הלימודים וההצלחה

ואכן לאחר התעניינות בקורסים שונים בחרתי באחד כזה אשר יוכל לאפשר לי לקבל את כל הכלים הדרושים לפיתוח אפליקציות באנדרואיד או באייפון, תוך שהקורס אפשר לי לדעת כיצד מפתחים אפליקציות, איך מתכנתים אותן, כיצד אפשר לפתח רעיון (חלק מהאפליקציות שפיתחתי היו מושתתים על רעיונות שלי) וכיצד מעצבים ובונים את האפליקציה החל משלב העיצוב עד שלב היישום ואפיון חווית משתמש.

לאחר הקורס התחלתי להציע את השירותים שלי ליזמים, חברות, עסקים ואנשים פרטיים, תוך שעם הזמן "ציידי הראשים" שבתחום ההייטק כבר שמעו עליי, בדקו את העבודה שלי, ומשם גייסו אותי לעבודה כשכיר בחברת הייטק מצליחה.

ולכן כיום, אני כותב לכם נגרים, אינסטלטורים, ספרים ועוד, את הדברים האלה בטיסה אל היעד הבא שלי, שם אוכל גם לטייל, גם להכיר קולגות חדשות מתחום האפליקציות וגם להעלות לרשת החברתית תמונה שלי נהנה מהחיים, ללא דאגות!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד