עדשות מגע או משקפי ראייה – יתרונות וחסרונות

עדשות מגע או משקפי ראייה

אנשים שמוגדרים כלקויי ראייה נמצאים בכל זמן בדילמה בה הם מנסים להחליט האם לרכוש עדשות מגע או להסתפק במשקפי ראייה, בעוד שישנם כאלה שמנסים להתמיד בשימוש בעדשות מגע, בעוד שהשינויים וההחלפות עלולות לגרום לדילמה רצינית למי שמחפש פתרון קבוע לשיפור הראייה שלו.

ואכן עדשות ראייה הן כאלה שיש בהן יתרונות רבים והן פופולאריות במיוחד בקרב אנשים עם ליקוי בראייה, בעוד שמשקפי ראייה שבעבר היו מושא ללעג, הפכו בשנים האחרונות אביזר כה אופנתי ושיקי, עד שאפילו שמי שלא צריך משקפיים רוכש משקפיים ללא מספר רק לשם האמירה האופנתית!

>>> מתלבטים? באתר אופטיקה דורון הפתרונים!

במה כדאי לבחור?בעדשות או במשקפיים?

הנה היתרונות והחסרונות של כל מוצר

  • עדשות מגע – יתרונות וחסרונות

בכל הנוגע לעדשות מגע, פתרון ראייה זה החל את דרכו במאה העשרים והוא הפך כבר משנות השמונים לפתרון אסתטי עבור רבים שלא רצו להיעזר במשקפי ראייה. לעדשות מגע ישנם כמה וכמה יתרונות ביניהם: מראה חיצוני קליל ואסתטי יותר, העדר משקפיים שמכבידות על האף, יכולת לצאת ללא משקפיים לשמש, תוך הרכבת משקפי שמש בלבד ועוד.

עם זאת לעדשות מגע ישנם גם כמה חסרונות בניהם: כאבים בזמן הרכבה לא נכונה, נפילה והעלמות של עדשות בשטחים פרטיים וציבוריים, עלות גובהה יחסית ברכישה של עדשות יומיות.

  • משקפי ראייה –  יתרונות וחסרונות

בכל הנוגע לשימוש במשקפי ראייה, ישנן גם כאן כמה יתרונות וחסרונות כאשר היתרון הוא כמובן שיפור הראייה באופן משמעותי והתאמת המספר באופן מדויק למרכיב המשקפיים.

עוד מספקות משקפי ראייה פתרון נוח עם קנייה חד פעמית של משקפיים בכל כמה שנים, בעוד שישנם משקפי מולטי פוקאל שמאפשרות ראייה מרחוק ומקרוב ובכך חוסכות החלפה של משקפיים בכל צורך.

בכל הנוגע לחסרונות, ישנם כמה גורמים שבגינן אנשים נמנעים מהרכבת משקפיים, כמו למשל העדר אסתטיקה, כובד המשקפיים על האף והפנים, משקפיים לא נוחות שעלולות לגרום להזעה או לאלרגיה ושלל אי נוחיות שכרוכות בהרכבת משקפיים.

בשל כך חשוב כבר היום לגשת אל רשתות אופטיקה מובילות ולבחור את האלמנט שמסייע לכם לראות טוב יותר, אך גם מאפשר מקסימום נוחות בעת השימוש!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד