צריכים להדפיס צ'קים מעוצבים במהדורה מוגבלת?

הדפסת פנקסי צ'קים מעוצבים

עסקים רבים, גדולים וקטנים, משתמשים באמצעים וכלים שונים על מנת למתג את עצמם, אמצעים וכלים דרכם הם מבקשים להגיע אל קהל היעד שלהם ולהציג בפניהם את העסק שלהם, את הייחודיות והמקוריות שבו.

יש מי שבוחר להשתמש באמצעים מוכרים ופשוטים לפרסום, ויש מי שבוחר להשתמש בכל כלי ואמצעי שעומד לרשותו על מנת למתג את עצמו, בין אם זה למטרת שיווק ובין אם זה למטרות אחרות, אפילו אם זה בשביל להשתמש בכל כלי אפשרי לצורך זיהוי של העסק.

אחד הכלים והאמצעים בהם עסקים רבים נוהגים להשתמש, הם צ'קים מעוצבים. הרעיון הוא לקחת צ'ק רגיל ועליו להדפיס את הלוגו של החברה, בדיוק כמו שיש עליו את הלוגו של הבנק, וכן את הסלוגן של העסק. הדפסה זו גם מאפשרת להשתמש בצ'ק לצורך מיתוג וגם לצורך זיהוי וביטחון בצורה הרבה יותר אפקטיבית מאשר צ'ק רגיל.

הדפסת פנקסי צ'קים מעוצבים עם לוגו או כל דבר אחר, היא אפשרית היום, בין היתר בזכות העובדה שישנם בתי דפוס אשר ניתן לפנות אליהם לשם כך. הם מקבלים מאיתנו את כל המידע הנדרש על ביצוע העבודה, יש להם תוכנות ייחודיות לצורך הדפסה של צ'קים בצורה מהירה וייחודית, ואז הם מבצעים את התהליך כמה שיותר מהר ובצורה נוחה.הדפסת פנקסי צ'קים מעוצבים

צריך לומר, הדפסת צ'קים מעוצבים יכולה להתבצע הן כבדידים, כלומר, ניתן להזמין כל צ'ק בנפרד על פי הצורך, והן בתור פנקס צ'קים במידה ויש צורך בכמות גדולה יותר. כמובן שכל הצ'קים מודפסים בצורה מאובטחת, עם נייר מיוחד, דיו שלא ניתן למחיקה או לזיוף ועוד. כמו כן, כל ההדפסות מתבצעות בהתאם לאישור של בנק ישראל וכן לאישור של הבנקים השונים.

שימוש בצ'קים מעוצבים למהדורות מוגבלות, זה דבר נפוץ היום בכל העולם, לא מעט חברות ועסקים, גדולים וקטנים עושים זאת. אנחנו צריכים לבחור בסך הכל את הסגנון שמתאים לנו וכן את המקום בו אנחנו רוצים לבצע את ההדפסה. תוך זמן קצר מאוד כל הצ'קים יהיו אצלנו ואנחנו נוכל להשתמש בהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד