זקוקים לביטוח רפואי לחול אל תרכשו לפני שתשוו

ביטוח רפואי לחול

משום מה הישראלים מאוהבים בשני משפטים מאוד מסוכנים, "יהיה בסדר" ו"לי זה לא יקרה". כך הישראלים לוקחים סיכונים עצומים אשר בכל מדינה מערבית אחרת לא עולים על הדעת של האנשים והדבר מוביל לבעיות חמורות ביותר לישראלים אשר נגרמות בהפסדים כספיים אדירים, בפציעות ובמחלות. הדבר בא לידי ביטוי באופן מובהק כאשר הישראלים טסים לחו"ל ומוותרים על ביטוח או עושים ביטוח כלאחר יד מבלי לבחון אותו. זוהי טעות חמורה מכיוון שכאשר אתם יוצאים לטיול לחו"ל הסיכון שיקרה לכם משהו הוא הרבה יותר גדול מבארץ וזאת עקב העובדה כי אתם נמצאים בארץ שאתם לא מכירים. לא רק זאת אלא שאתם צריכים לתת את הדעת על העובדה כי הטיפול בכל בעיה רפואית בחו"ל יהיה הרבה יותר יקר מאשר בארץ ועל כן הפתרון הטוב ביותר למי שטס לחו"ל זה לעשות מבעוד מועד ביטוח רפואי לחו"ל.

שימו לב לאותיות הקטנות של הביטוח

פעמים רבות הישראלים יעשו ביטוח אך לא ישימו לב לתנאים שלו, כך כאשר מתרחש אסון הם פתאום מגלים כי הם צריכים להוסיף השתתפות עצמית על הטיפול הרפואי או שהם לא זכאים לחלק מהטיפולים. לכן אנחנו ממליצים לכם לא לזלזל ביטוח רפואי לחולבפוליסה שאתם חותמים עליה ולקרוא אותה מא' ועד ת'. כך תבטיחו כי הטיפול בכם יהיה הטוב ביותר וישרת אתכם בצורה מושלמת. אם תזלזלו בנושא זה סביר להניח כי בזמן אמת הפוליסה תאכזב אתכם וזהו דבר חמור ביותר שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים להימנע מבעיות אשר יכולות לגרום לכם להוצאות כספיות אדירות.

מדוע כדאי לעשות את הביטוח עם סוכן ביטוח?

שימו לב רובנו לא מבינים את עולם הביטוח ואנו נתקשה להבדיל בין פוליסה איכותית ובין פוליסה גרועה. הדרך הכי טובה להתגבר על הבעיה הזאת זה לפנות אל סוכן ביטוח אשר יאמר לכם במדויק איזה פוליסה לעשות ואשר ידריך אתכם במדויק על איזה תנאים להתעקש ועל איזה תנאים לא להסכים שיופיעו בפוליסה וכך לחתום על הביטוח הטוב ביותר שיש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד