איך לעשות החזרי מס בראש שקט

החזרי מס

האם ידעתם כי החזר של מס הכנסה יכול להיות סכום גדול מאוד של כסף? האם אתם יודעים כי ההחזר של מס הכנסה יכול להיות מחושב באופן רטרואקטיבי עבור שש השנים האחרונות? יש הרבה מאוד שאזרחי המדינה לא ממש יודעים לגבי החזרים של מס הכנסה, ובמקום להתלונן לגבי הוצאות גבוהות של מיסוי אשר יורדות מהמשכורת, בהחלט ישנה האופציה מידי שנה בשנה למלא את הטופס עבור קבלה של החזר. רק צריכים לדעת לעשות את זה באופן יעיל.

החזרי מס

בודקים לפני ששולחים טפסים

קודם כל כדאי להבין כי יש טופס מורחב וטופס מצומצם עבור החזר מס הכנסה. האחד הוא 135 והשני הוא 1301. איך יודעים מה לבחור מבין השניים והאם ישנו הבדל שעליו ראוי להתעכב טרם הבחירה,זה כבר דבר שעושה את הפעולה של החזר מס הכנסה למשהו מתסכל, כאשר הרמה של התסכול הולכת ועולה ככל שמגלים כי צריכים גם את כל המידע לגבי ההכנסות של בן /בת הזוג כי מבחינת מס הכנסה זוג הם מבחינת נישום אחד. הרמה הביורוקרטית של טיפול בטפסים הללו יכולה לייאש אנשים שלא רגילים בטפסים שכאלה לטפל, ולכן זה חשוב לבדוק היטב מה ואיך צריכים למלא את ההחזר, ורק לאחר מכן לשלוח אותו ליעדו עם תפילות עבור קבלה של החזר.

עדיף שאיש מקצוע יתעסק בהחזר

אם זה עדיין לא ממש ברור מדוע עדיף כי אי מקצוע אשר מגיע מן התחום הזה של טיפול בחשבונות יבצע את המילוי של כל הטפסים הנדרשים, כדאי להתעמק בעניין אף יותר ולהבין כי יועץ מס יכול מבעוד מועד לנתח את המידע הפיננסי של כל אדם שמבקש לעשות את התהליך הזה של ההחזר, ולראות את הכדאיות של הגשת מסמך שכזה עם היכרות גדולה במצבים שבהם אכן זה מתקיים.

לאחר ביצוע הבדיקה מתקדמים בצורה מהירה אל האיסוף של כל המסמכים שאותם הוא ממלא בדיוק ולפי הדרישות של מס הכנסה, כך שכל מה שמצופה מהאדם אשר רוצה לקבל את ההחזר הוא רק לחכות בסבלנות עד אשר התשובה ממס ההכנסה תתקבל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד