עורך דין לנהיגה בשכרות על אופניים חשמליים

עורך דין תעבורה בחיפה

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה שרק הולכת ומתגברת עם השנים והיא: האופניים החשמליים. זה התחיל אומנם בתל אביב אך היום אנחנו יכולים לראות שאנשים נוהגים על אופניים חשמליים בכל עיר במדינה, מה שגם מוביל ליותר ויותר תאונות עם הכלי המסוכן הזה. אם לכל החגיגה הזאת נוסיף גם את העובדה שלא אחת אנשים נוהגים שיכורים על אופניים חשמליים, הרי לנו סיכון שלא מהעולם הזה ואינספור תאונות חומרות יותר. הבן שלכם היה מעורב בתאונה כזאת? הוא מואשם ואתם תוהים כיצד לעזור לו? אם כך, עכשיו זה הרגע הנכון לבחור עבורו עורך דין תעבורה בחיפה המתמחה בעבירות נהיגה בשכרות על אופניים חשמליים כי עורכי דין כאלה יוכלו לעזור בצורה הטובה ביותר לכל אדם שהיה מעורב בתאונה.

עורך דין תעבורה בחיפה

מהם הפרמטרים שצריכים להנחות אתכם בבחירת עוה"ד שלכם?

לחפש עורך דין לנהיגה בשכרות על אופניים חשמליים זה לא באמת דבר פשוט, שכן ככל שהתופעה של תאונות באופניים חשמליים גדלה, גדל גם מספר עוה"ד המומחים בתחום הזה. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק כמה שיותר פרטים אודות האדם שבידיו תפקידו את הטיפול במקרה של הבן שלכם, כמו לדוגמא:

  • בכמה תיקים דומים כבר טיפל בעבר עוה"ד?
  • האם מדובר על עו"ד מוכר?
  • האם עוה"ד מציע לכם זמינות מיידית?

חשוב גם לבדוק האם יש המלצות חמות אודות אותו איש מקצוע כי בדרך כלל ההמלצות לא משקרות ומשקפות את האמת.

האם יש לבן לכם סיכוי לצאת בלי עונש מהסיפור?

לא קל לענות על השאלה הזאת כי זה תלוי, כמובן, בשאלה מה בדיוק עשה הבן שלכם. האם הוא עבר עבירה חמורה? האם הוא היחיד שאשם בצורה וודאית בתאונה? עד כמה הוא היה שיכור כשזה קרה? ועד כמה הצד השני נפגע? מה שבטוח זה שאם יהיה לבן שלכם עורך דין לנהיגה בשכרות על אופניים חשמליים שיעבוד בצורה רצינית ומקצועית, ניתן יהיה להקטין את העונש הצפוי. לא כדאי להתמהמה עם בחירת עוה"ד ועדיף לבחור עוד היום את האדם שיסייע לו בכל התהליך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד