טבעות אירוסין ייחודיות בסגנון וינטאג'

טבעות אירוסין

אם הגעתם לרגע שאתם מחפשים טבעת אירוסין, סימן שמגיעות לכם ברכות. אחרי שהחלטתם שאתם מעוניינים באישה מיוחדת אחת לכל החיים, הגיע הזמן לבחור לה את הטבעת המיוחדת ביותר, שתתאים לרגע מכונן כזה, ותהיה בעלת ערך לשנים רבות.

מבחר טבעות וינטאג' בזהב לבן או צהוב

זהב הוא המתכת היקרה בעולם, והונן של מדינות נמדד בכמות הזהב שבידיהן. לזהב יש תכונות מיוחדות, שאיננו מוצאים באף מתכת אחרת, וההולכה החשמלית של הזהב מרמזת על איכותו הגדולה. אישה שעונדת זהב, יודעת שהיא שווה הרבה לגבר שלה, ושהוא אוהב אותה, יודע להעריך אותה כאישה, ומוכן לשלם הרבה בעד זה. כמובן שזהו סמל לאהבה, ואין הזהב תחליף כלל, אבל כל רגע בתוספת נגיעה זהובה, הופך את הרגע לרגע מיוחד.

אם חשקה נפשכם בזהב לבן או צהוב, בעל גימור ייחודי, כמו שרק זהב יכול לתת, מדובר בטבעת בעלת ערך רב. עיצובי הטבעות מדגיש קווים אסתטיים נקיים, ועם זאת, פיתוחים קלאסיים, ממש כמו פעם, וכמו שהיום אנחנו כל כך אוהבים שוב.

שזירת היהלומים בטבעת

שזירת היהלומים בטבעות האירוסין היא עבודה יסודית ומדויקת. היהלומים מאורגנים בצורה מעגלית, ונפרשים לאורך הטבעות, כמובן שבכל עיצוב בדרך אחרת וייחודית.

טבעות אירוסין

ליהלום יש כוח רב בטבע, אולי בין החזקים ביותר, יש אומרים, ואילו כאבן הוא מחזיק תכונות של אצילות ויוקרה. אישה שעונדת יהלומים, מרגישה את הנשיות שבה, את הגבר שעומד מאחוריה ונתן לה מתנה יקרת ערך כזו, כסמל לאהבה גדולה. אישה יודעת להעריך יהלומים, ואכן, רואים זאת בבחירה העקבית של יהלומים בשיבוץ בטבעות האירוסין. עקב העובדה שבמסורת היהודית, אין טבעות הנישואין  משובצות יהלומים, אנחנו רואים את הפיצוי הגדול מגיע בטבעות אירוסין, שהן מעידות על התחלת התהליך, הרגע בו הגבר החליט, כרע על רגליו והגיש את הטבעת לאשתו המיועדת.

העיצוב הייחודי יזכיר לה את הרגע שהתארסה כל חייה

כשאישה עונדת טבעת שמחזיקה רגש עמוק שנחקק ברגע מיוחד, היא יודעת שיש כאן משהו מיוחד. קשר האהבה שלכם יהיה חרוט בטבעת זו לנצח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד