מהי הקפאת שומן ולמי היא מתאימה?

מהי הקפאת שומן

ככל שעוברות השנים כך מומצאים עוד ועוד מכשירים המשפרים את חיינו ומאפשרים לנו לחיות באיכות חיים גבוהה יותר. ניתן לראות זאת בתחום הביטחון כאשר הדוגמא הבולטת ביותר לכך היא מערכת כיפת ברזל, ניתן לראות זאת בתחום התחבורה עם המצאות כמו וויז או מערכת ההתראה של מובילאיי וניתן לראות זאת בעוד שלל רחב של תחומים. אך ללא ספק המקום בו ההמצאות הן החשובות ביותר הוא בתחום הבריאות. אנחנו רוצים לשים דגש על המצאה אשר בעיני רבים נחשבת להמצאה המשפרת את המראה אך בפועל ההשפעה שלה על הבריאות שלנו היא עצומה. מהי אותה המצאה? אם כן אנחנו מדברים על הקפאת שומן. אתם חייבים להבין כי השומן בגוף שלנו הוא מקור לצרות איומות ולמחלות רבות וכי יש לטפל בו בהקדם. על רקע זה ניתן לומר כי הקפאת השומן היא הליך כל כך חיובי אשר משפר את תוחלת החיים ואת איכות החיים בצורה דרמטית.

מהי הקפאת שומן

האם מדובר בהליך בטוח?

עליכם להבין כי הקפאת השומן הוא הליך שבמהלכו מקורר אזור מסוים בגוף וכך השומן נעלם אט אט. עליכם להבין כי מחקרים רבים הראו כי תאי השומן רגישים יותר לקור ועל כן שיטה זו כל כך אפקטיבית וסביר שתהפוך למקובלת ביותר להעלמת שומן. עליכם להבין גם כי מדובר בשיטה בטוחה לחלוטין וכי אין כל חשש לבצע אותה כל עוד היא נערכת על ידי אנשי מקצוע. הדבר האחרון שאנחנו ממליצים לכם זה לנסות לקרר את השומן בגוף שלכם לבד מכיוון שבכדי לעשות זאת יש צורך בניסיון ובמכשור מיוחד שאין לכם בבית. על כן פנו רק אל מקום המתמחה בכך ואשר מחזיק ברשותו את הציוד המתקדם ביותר שיש.

מהו ניקוז לימפטי?

עליכם להבין כי ההקפאה הורגת את תאי השומן, אך התאים אינם נעלמים סתם כך אלא זהו תהליך ארוך של בין 8 ל-12 שבועות עד שהתאים המתים מסולקים מהגוף. בכדי לסייע לתאים להסתלק מן הגוף וכך גם לחטב את הגוף בצורה הרבה יותר טובה אנחנו ממליצים לכם לבצע ניקוז לימפטי אשר יסייע לסלק את תאי השומן המתים מן הגוף.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד