מדריך, כך תבטחו את העסק שלכם כמו שצריך

פוליסת ביטוח עסק

הוצאת פוליסת ביטוח לעסק היא אחת הדרכים להבטחת העסק לשכם כמו שצריך. עסק שאין לו ביטוח יכול להסתכן באובדן כולו במקרה שיקרה אסון כלשהו. כל החברות והעסקים דואגים לפוליסת ביטוח והסיבה ברורה. לקוחות גדולים אינם יכולים לקחת סיכון ולרכוש סחורה מחברה שאין לה ביטוח.

עסק שמתקשר עם חברת ביטוח ממנה אדם שתפקידו יהיה לבדוק את כל ההצעות שתינתנה על ידי חברת הביטוח. הוא יעמוד בקשר מתמיד עם נציגות חברת הביטוח בכל שינוי, גדול וקטן, שיש לעשות בפוליסה במקרים שיש שינוי כלשהו. צריך להבין ביטוח עסק הוא לא רק על דברים פיזיים. הביטוח מקיף גם סעיף של אובדן לקוחות.

פוליסת ביטוח עסק

מה קורה בישראל מבחינת ביטוח עסק

  • בארץ יש מספר חברות ביטוח גדולות שחולשות כמעט על כל העסקים. כולנו חושבים שחברה גדולה תעניק לנו את השירות היעיל והטוב ביותר, כדאי לבדוק זאת פעם נוספת. לפעמים חברה קטנה נותנת לבעלי העסקים את השירות והתנאים בדיוק כמו חברה גדולה אבל באופן אישי יותר. בזמן שלנציג חברת הביטוח הגדולה יש מספר רב של לקוחות לנציג חברת הביטוח הקטנה יש פחות והוא פנוי יותר לתת יחס ושירות אישי ללקוחות שלו.
  • כדי לבטח את העסק שלכם כמו שצריך רצוי לעשות סקר שווקים ולהשוות בין חברות הביטוח השונות. אפשר להיעזר בבעלי מקצוע שיודעים לעשות זאת במקומכם בכל מקרה בין אם עושים זאת באופן עצמאי או בעזרת איש מקצוע תמיד צריך לבחון את מה שכתוב באותיות הקטנות אלא יהיו משמעותיות בעת הפעלת הפוליסה.

מה לבדוק לגבי ביטוח עסק

פוליסת ביטוח עסק, בניגוד לפוליסת דירה והתכולה שלה או מכונית, צריכה להיות מקיפה ככל שאפשר. יותר מדי גורמים תלויים בפוליסה זו. אף שהפוליסה מודפסת מראש תמיד יכול בעל העסק לבקש שיוספו סעיפים בהתאם לצרכיו.

כל בעל עסק מתחיל צריך לבחור את בעלי המקצוע המתאימים שיוכלו לעזור ולייעץ לו בכל מיני תחומים ובין היתר גם מי שיוכל להיות לו למדריך איך לבטח את העסק בצורה הטובה היעילה והנכונה ביותר. עורך דין שמתמחה בנושא תביעות ביטוח יכול לשמש כיועץ בתחום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד