מהו מכשיר סליקה?

מכשיר סליקה

מכשירי סליקה הם כאלה שמייעלים מאד את תפקוד העסק ומאפשרים חיוב בטוח יותר וקשרי לקוחות טובים יותר. מכשיר זה מאפשר מגוון אופציות וכלים לניהול עסק בצורה יעילה וחכמה יותר.

מכשיר סליקה

אבל מה צריך לדעת על מכשיר סליקה ועל התועלות שלו? כל הפרטים והמידע בהמשך.

אם אתם רוצים להיות חלק מהחברות והעסקים אשר מציעים שירותי חיוב בטוחים בכרטיס אשראי – מוטב שתדעו כי ביצוע עסקאות בטוחות ומהירות נעשות על ידי מכשירי סליקה, כאשר כיום ישנה סליקה ידנית או סליקה המתבצעת און ליין-  מה שמאפשר רכישה מאובטחת, וחשוב מכל קבלת התשלום בצורה מהירה ללא עיכובים.

מכשירי סליקה הם כאלה המבוססים אנדרואיד והם מאפשרים לטעון ולהתקין על המכשיר כל אפליקציה לעסק תוך שימוש במכשיר שכולל את כל אופציות הסליקה וחיוב הלקוחות בכרטיס אשראי באופן פיזי או און ליין ואפילו דרך הטלפון, ובכך היכולת לקבל מכשיר שיש בו מסך מגע צבעוני ומדפסת טרמית להדפסת קבלות מהירה.

שימו לב כי אתם בוחרים במכשיר סליקה שסורק כרטיסי אשראי עם שלל אופציות, ביניהן: סליקה מגנטית עם הצמדת כרטיס האשראי של הלקוח למכשיר הסליקה, וודאו כי המכשיר מבצע שלל פעולות כמו הוצאת ממשקי דוחות, חיפוש עסקאות, זיכויים ועוד כמו גם בחירת מכשיר שמקנה שליחת חשבונית דיגיטאלית חתומה במייל מהמכשיר ללקוח.

שימו לב כי אתם בוחרים במכשיר סליקה שבו אפשר ליהנות משילוב אפליקציות ייעודיות של העסק שלכם על גבי המכשיר. וודאו כי מכשיר זה מתאים לשימוש שלכם, לצרכים שלכם ושל הלקוחות של העסק.

מהן התועלות של מכשיר סליקה?

למכשיר סליקה שלל תועלות חשובות, ביניהן:  

מניעת גניבת פרטי אשראי – באמצעות מכשיר סליקה ניתן לבצע תשלום בטיחותי און ליין תוך רכישת אמון הלקוחות.

חיבור מאובטח – מכשיר מסוג זה מקנה חיוב מאובטח ללא נדידה של פרטי הלקוח ברשת.

אמון הלקוח – באמצעות מכשיר מסוג זה אפשר לרכוש את אמונו של הלקוח ובכך להפוך אותו ללקוח חוזר.

תשלום מהיר – במקום להמתין לצ'קים, העברות בנקאיות או תשלום במזומן, ניתן ליהנות משתלום מהיר ובכך קבלת כל הכספים על השירותים שלכם במהרה.

טפחו ושכללו את העסק

כיד שהעסק שלכם ישגשג ויתאם את הקדמה ואת האופציות שהיא מביאה עמה – חשוב להתקדם בכל זמן לעבר שירות טוב ללקוח, בין אם מדובר ברכישה או השכרה של מכשירי סליקה, עד לשיווק נכון יותר של העסק, הקמת מועדון לקוחות ואף קבלת שירותי קידום אתרים.

בכך תוכלו לקדם את העסק שלכם תוך הקניית שירות טוב ללקוח ושימור הלקוחות הקיימים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד