צימרים רומנטיים במקומות שלא חשבתם עליהם

צימרים רומנטיים

באופן די ברור מאליו הרוב המכריע של הצימרים קיים בצפון היפה של הארץ. הרבה בשל העובדה כי מרוב היישובים אשר נמצאים באזורים השונים של הצפון נשקף נוף ששונה מכל מה שרגילים לראות באזורים הצפופים של המרכז.

רוב הישראלים כבר מכירים היטב את המקומות היותר בולטים עבור יציאה של נופש, אבל רבים עדיין מכירים את הארץ לעומקה ולרוחבה ולא יודעים כי ישנן נקודות של יופי אשר גם מציעים את האפשרות ללון בצימר שמעוצב נפלא בצפון וגם בדרום. מה שצריכים לעשות הוא רק לחקור בצורה יותר מעמיקה את האזורים של הצפון, ושם להבין עד כמה יש מקומות נהדרים וחדשים לחופשה מוריקה.

צימרים רומנטיים

צימרים באזור הכרמל

האזור של הכרמל הוא אזור מיוער אשר בקלות יכול להיות עם נופים אל עבר הים. בצורה שכזו יכולים לצאת אל עבר טיול שבו גם יכולים לעבור אל פיקניק נעים ביער או לצאת אל עבר טיול רגלי שבו מוציאים אנרגיה ומכירים עם הרגליים את האזורים היותר מיוחדים שישי לארץ להציע.

לא חייבים להיות מקובעים עם נוף של אזור הגליל כי גם לאזור של הכרמל יש הרבה מה להציע אל המטיילים שמגיעים לשם, רק צריכים להבין כי בקלות יכולים לצאת אל עבר חוף הים, להמשיך אל טיול בחיפה או לעבור אל מקדש הבהאיים שם יש נופים מרהיבים אל עבר מפרץ חיפה.

צימרים ביישובים דרוזים

אין כמו האירוח הדרוזי. כדי להבין את העובדה הזו בצורה יותר פרטנית יכולים לחפש אחר נופש בצימרים שממוקמים ביישובים דרוזים, ושם יכולים ליהנות מחופשה שבה שוכחים מכל מה שמכירים מבחינת אוכל ותרבות וליהנות מכניסה אל עדה מאוד מיוחדת שמסבירה פנים אל האורחים שמגיעים אליה.

הפינוקים של הדרוזים יכול רק להתעלות על הנוף הנפלא שבו היישובים הללו ממוקמים, ומשם יכולים רק להמשיך עם הרבה מאוד חיוכים ובטן מלאה אל עבר הטיול הבא לאותו יום של חופשה. הכל עניין של החלטה לגבי הנופש הבא, שבו רוצים לצאת לגמרי מן השגרה ולהיכנס אל עוד אזור נפלא שקיים בארץ הקטנה, עם לא מעט מארחים נדיבים שישמחו להציע את הצימר המפואר שלהם עם נוף נפלא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד