דיו למדפסת

st-valentines-day-3146334__340

אנו משתמשים עם המדפסת שלנו מדי יום אם בעבודה או אם בבית. חיינו הפכו לנוחים יותר וקלים באמצעות הטכנולוגיה, כאשר אנו מסוגלים להדפיס כל דבר וזו הסיבה שאנו צריכים שיהיה לנו דיו למדפסת. יש שמקפידים על איכות גבוהה של דיו כאשר הם מעדיפים לרכוש ראשי דיו מקוריים, כך שההדפסה היא איכותית בהרבה יותר. אנשים שאינם זקוקים להדפסה כה איכותית, כדאי כי לא ירכשו ראשי דיו מקוריים מהסיבה הפשוטה, כי בסופו של דבר לאחר שהם יחליפו כמה ראשי דיו מקוריים הם ייווכחו שהסכום שהוציאו על ראשי הדיו המקוריים עלה אפילו על מחירה של המדפסת.

מתי כדאי לנו להשתמש בראשי דיו חלופיים?

אם אתם משתמשים במדפסת הביתית לעבודות שונות שאינן מצריכות הדפסה איכותית מאוד, כדאי מאוד לרכוש ראשי דיו חלופיים, מה שיוזיל באופן משמעותי את המחיר. היום הצרכנים הם שקולים יותר וחסכוניים, כך שהם מחזיקים ערכת מילוי של דיו למדפסת. מדובר על ערכות שהן הזולות ביותר וכדאי כי תחזיקו כאלה ערכות בביתכם. גם סוג המדפסת חשוב, למשל אם יש לכם מדפסת לייזר, מדפסות אלה הן החסכוניות ביותר והן מדפיסות בעלות נמוכה וכן הטיונרים שמשתמשים בהם למדפסות אלה גם הם זולים יותר.

מתי כדאי לרכוש ראשי דיו מקוריים?

אם מדובר על מי שעובד בעבודות גרפיות, כך שהם חייבים להדפיס באיכות גבוהה, זה המקום לרכוש ראשי דיו מקוריים, למרות שישנם ראשי דיו חלופיים, אשר אינם נופלים באיכותם על המקוריים. בכל מקרה, מומלץ לנסות את שניהם ולעמוד על טיבם. אם מצאתם לנכון כי האיכות אינה שונה בהרבה כמובן שתעדיפו לחסוך ולרכוש את ראשי הדיו החלופיים עבור המדפסת. 

שימוש עם דגיו למדפסת או בטיונרים נקבע על פי סוג המדפסת אם היא לייזר או הזרקת דיו. מדפסות הלייזר הן איכותיות יותר ולכן גם תהיינה יקרות יותר כך גם שמחיר הטיונר יהיה בהתאם. יש לדעת, כי טיונרים, מספקים כמות גדולה יותר של הדפסות מאשר ראשי הדיו. בררו לגבי המחירים וסוגי הטיונרים וכן לגבי ראשי הדיו על פי סוג המדפסת שלכם ובצעו השוואת מחירים, כך שלא תשלמו מחיר יקר יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד