מחזור משכנתא

dollar-sign-2198767__340

משכנתא היא הלוואה שנוטלים למשך הרבה שנים. כאשר מקבלים את ההלוואה התנאים בה, אינם זהים לתנאים לאחר כמה שנים והם יכולים להיות שונים באופן משמעותי. מדובר גם לגבי התנאים הכלכליים במשק. שינוי התנאים הללו עשויים לגרום לאלה שנטלו משכנתאות למצב, אשר בו המשכנתא שנטלו לפני עשר שנים, אינה מתאימה להם מהבחינה הכלכלית. מצב זה, עשוי לגרום לרבים לבצע  מחזור משכנתא. הסיבה שרבים ביצעו מהלך זה, הינו הריבית הגבוהה שהייתה אז לעומת הריבית הנמוכה במשק של היום. קחו למשל דוגמא, כאשר משפחה לקחה הלוואה בריבית קבועה לפני שנים והיום ריבית זו, הינה גבוהה בהשוואה לריבית הנמוכה של היום במשק.

גם מצב הפוך, כגון עלייה ברמת הכנסות, קבלת ירושה, פתיחת עסק שהם להיות מצליח וכדומה, עשויים לגרום לאנשים רבים, לרצות ולהיפטר כמה שיותר מהר מחוב המשכנתא ולבצע מחזור משכנתא לסילוק מהיר יותר של ההלוואה.

אז מהו למעשה מחזור משכנתא וכיצד ניתן לבצע אותו?

למעשה, מחזור משכנתא, נועד לשנות את תנאי החוב. תנאים חדשים להלוואה, עשויים לחסוך כסף רב ללווים, היות וחלק מהלווים יוכלו לקבל את כספם בתוספת רווח, אם מדובר בריבית שהייתה גבוהה בהרבה מהריבית הקיימת במשק שהיא מן הנמוכות ביותר שידעה ישראל זה שנים. גם יוקר המחייה בישראל, מטריד משפחות רבות שמתקשות לפרנס בשל המשכורות הנמוכות ביחס ליורא המחיה. זו אינה גזרה משמעותית ללווים, היות ובאמצעות שינוי תנאי ההלוואה, ניתן יהיה להקטין את התשלומים החודשיים ולהאריך את פריסתם. 

התייעצו עם יועץ משכנתאות לפני שתמחזרו את המשכנתא

על מנת לא לשלם כסף מיותר על המשכנתא ולמצוא את התמהיל החדש שישתלם לכם ולנצל את הריבית הנמוכה במשק, התייעצו עם יועץ משכנתאות, כך שיוכל למצוא לכם את התמהיל החדש שישתלם לכם לפני שתתחילו בביצוע מחזור משכנתא. תוכלו להתייעץ עם יוץ משכנתאות בלתי תלוי{פרטי ולא מטעם הבנק} כך שתוכלו למצוא את הדרך הטובה ביותר למחזר את המשכנתא שלכם על פי הצרכים וההכנסות או ההוצאות שלכם. צעד זה, הינו צעד נבון ומשפחות רבות כבר ביצעו אותו והם נהנים יותר מרווחה כלכלית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד