3 יתרונות של סוככים מתקפלים

סוככים מתקפלים

היום ניתן למצוא בשוק שני סוגים מרכזיים של סוככים, הסוג הוותיק יותר הינו הסוכך הקבוע, ואילו הסוג החדש והמשוכלל יותר, הינו הסוכך המתקפל. הסוכך הקבוע נשאר כפי שהוא, ללא שום יכולת לקפל או לכוונן אותו בהתאם לתנאי מזג האוויר השונים. למשל, מי שהציב סוכך קבוע במרפסת שלו או פרגולות אלומיניום קבועות, לא יוכל לקפל אותו כדי ליהנות מקרני השמש הנעימים של הבוקר, היות והוא יחסום את קרני השמש לכל אורך היום. מצד שני, הוא נחשב לעמיד יותר בפני גשם ורוחות חזקות. סוככים מתקפלים אומנם נחשבים לעדינים יותר, ולכן פחות עמידים בפני גשמים וסערות, אך ניתן לקפל אותם בעת רוחות חזקות, ובכך להגן עליהם מפני נזקי הסופה. מעבר לכך, יש להם לא מעט יתרונות נוספים, שחשוב לקחת בחשבון.

סוככים מתקפלים

מהם היתרונות המרכזיים של סוככים מתקפלים?

  1. סוכך מתקפל יכול להתאים לכל עונות השנה ולכל תנאי מזג האוויר. הוא יכול לספק מכסה מפני השמש הלוהטת של יולי אוגוסט, אך בחודשי הסתיו והאביב ניתן לקפל אותו, וליהנות מקרני שמש חמימות ונעימות יותר. הוא מהווה פתרון מושלם עבור כל מי שנהנה לשבת באוויר הפתוח, לקרוא עיתון, לנמנם או לארח חברים. ניתן לכוון את הסוכך בהתאם לתנאים ובהתאם לשינויי מזג האוויר.
  2. ניתן היום למצוא בשוק סוככים הפועלים על חשמל, אשר מאפשרים קיפול ופריסה הרבה יותר נוחים של הסוכך. סוככים אלו מכילים מנוע חשמלי, שמאפשר בלחיצה אחת על מתג המתאים, קיפול מידי של הסוכך, או לחילופין פריסה נוחה שלו. אין שום צורך להפעיל כוח פיזי או לבזבז זמן יקר על תפעול ידני.
  3. אחד השכלולים החדשים ביותר בתחום, הינו סוכך חשמלי בעל חיישני רוח מובנים. סוכך זה יכול להתקפל בצורה עצמאית, ברגע שהחיישנים קולטים רוח חזקה מידי שעלולה לפגוע במנגנון של הסוכך. בצורה כזו, הסוכך שומר על עצמו בעת סכנה, ומאפשר שימוש עמיד ויציב לאורך שנים.

לסיכום, ישנם לא מעט יתרונות למה כדאי לבחור להתקין סוככים מבית "סוככי תבל" zel.co.il, מדובר על סוככים גמישים, דינאמיים ואלסטיים יותר, אשר מאפשרים נוחות מקסימלית והתאמה מושלמת לצרכים של הרגע.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד