נעלי טיולים זולות – לא כל מה שזול הוא רע

נעלי טיולים זולות

אחת הטענות הידועות היא שמה שזול עולה בסוף ביוקר. הרבה פעמים זה לא נכון, אך זה לא בהכרח תמיד נכון. יש מצבים בהם אנחנו יכולים למצוא מוצר זול שהוא איכותי לא פחות ממוצרים יקרים ולעיתים אפילו יותר.

דוגמא טובה לכך הן נעלי טיולים. אנחנו יכולים למצוא מגוון של סוגי נעלי טיולים זולות אשר לא דורשים מאיתנו הרבה מבחינה כספית. אנחנו פשוט להשקיע חלק מהסכום אותו היינו משקיעים עבור נעל טיולים יקרה ובכל זאת ליהנות מנעל איכותית שתשרת אותנו זמן רב.

כיצד זה אפשרי? יש לכך כמה הסברים. הסבר ראשון, לא כל נעל טיולים, כמו שלא כל נעל בכלל, חייבת להיות מותג. אנחנו יכולים למצוא נעליים של חברות קטנות ולא מוכרות והן יכולות להיות נעליים מצוינות. הרבה פעמים, לצערנו, עצם זה שנעל היא מותג, כלומר מדובר בחברה מוכרת שמוכרת בכל העולם ומפרסמים אותה אנשים מפורסמים, אז המחיר שלה אוטומטי קופץ, למרות שאין לכך שום הצדקה.

נעלי טיולים זולות

הסבר שני הוא, אנחנו יכולים למצוא היום מגוון רחב של חנויות כמו יורוספורט שמוכרת נעליים מעולות לשטח מסוגים שונים. מאחר וקיימת תחרות בתחום, אז באופן טבעי אנחנו נוכל ליהנות ממחירים הרבה יותר זולים. החוכמה היא לגשת אל חנויות שמציעות מבחר רחב של נעליים וכן לרכוש את הנעליים במקומות בהם יש לנו עוד אופציות, כלומר עוד חנויות לרכוש נעלי טיולים.

הסבר שלישי לכך שאנחנו יכולים למצוא נעלי טיולים זולות הוא ההסבר הפשוט, לכל אחד מתאימה נעל אחרת, כל אחד ירגיש נוח בנעל שונה. יש כאלה שירגישו בנוח כשהם יינעלו נעליים יקרות, אנחנו יכולים להרגיש מספיק בנוח אם נקנה נעליים זולות. אם זה נוח לנו זה מספיק טוב. אנחנו כמובן צריכים לבדוק את הנעל במשטח מתאים אשר מדמה מסלול של שטח. אנחנו צריכים לבחון אם הסולייה חזקה, האם הנעל אטומה והכי חשוב, אם הנעל סגורה היטב ושומרת מצד אחד על אוורור של כף הרגל ומצד שני שומרת על הקרסול שלנו מפני פציעות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד