רוקט פוקט – למה כל אחת צריכה אחד כזה?

רוקט פוקט

אם עינוג עצמי הוא חלק מאיכות חייך ואם את יודעת שבאמצעות עינוג עצמי את יכולה לצ'פר את עצמך וליהנות מעונג מושלם – חשוב שתדעי כי באמצעות אביזר מין בשם 'רוקט פוקט' את יכולה להגיע למחוזות נפלאים שלא הכרת עד היום. אבל מהו הרוקט פוקט ומדוע את חייבת אחד כזה? כל המידע בהמשך.

ויברטורים היו מאז ומעולם דרך של נשים לקבל עונג מושלם בזמן עינוג עצמי או בעת קיום יחסי מין. עם השנים ויברטורים הפכו משוכללים יותר כאשר אחד מהמפורסמים שביניהם הוא הרוקט פוקט של סופרטויז, גלו אותו כאן.

רוקט פוקט

אז מה יש באביזר מין זה שהופך אותו לכה מיוחד?

ויברטור זה נועד על מנת לענג את הדגדגן כאשר כיום אביזרי זה הפך לפופולארי מיוחד וזאת גם בשל גודלו הקומפקטי וגם משום שהוא מקנה עונג מושלם.

רוקט פוקט הוא שם ג'נרי למספר ויברטורים קומפקטיים המאפשרים יצירת רטט חזק וממוקד לאזור הדגדגן הנשי.

בין הדגמים השונים ניתן למצוא מגוון עצום של ויברטורים לעינוג בדגדגן המגיעים עם תוספות מגוונות:

  • ביצי רטט – ביצי רטט מעניקות למשתמשת עינוג מקסימאלי באזור הדגדגן תוך עינוג כלל האזורים האורגניים שבגוף וקבלת שליטה מלאה על הקצב והמהירות של העינוג.
  • ויברטור אצבע – ויברטורים חזקים במיוחד אותם ניתן לקחת לכל מקום. הוויברטורים מעולים לעינוג עצמי או לסיוע בעינוג מוגבר בזמן יחסי מין.
  • פרפרים –  פרפר הוא ויברטור קטן ומקסים המעוצב  בצורת פרפר, כאשר הכנפיים הגדולות שלו מכסות את הנרתיק ומוציאות מחושים מענגי דגדגן. את הפרפר ניתן להצמיד לאיבר המין בעת קיום יחסי מין או לעונג מושלם בעינוג עצמי. באמצעות הפרפר ניתן ליהנות מאקט מיני סוער.
  • ארנבונים – ארנבון הינו הויברטור שנחשב פופולארי במיוחד בקרב נשים, כאשר בזכות החדירה שהוא מעניק והמבנה שלו ניתן ליהנות גם מהחדרה של הוויברטור וגם מעינוג חיצוני יוצא דופן.

לסיכום, רוקט פוקט של היום הוא אביזר מין חכם, ויברטור מעוצב בשלל עיצובים החל מצורה של ויברטור סטנדרטי אך הוא מושלם וקומפקטי לנשיאה לכל מקום עד לויברטורים קטנים המעוצבים בשלל צורות וצבעים תוך שהעיצוב האגרונומי שלהם מעולה לעונג מושלם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד