מערכות מיגון ואביזרי בטיחות

מערכות מיגון ואביזרי בטיחות

אנחנו חייבים לצאת מהשבלונה המוכרת ולהבין כי בטיחות בדרכים היא ערך עליון שכל אחד מאתנו צריך לשים עליה דגש. עלינו לעשות הכול בכדי לצמצם את תאונות הדרכים ולהבטיח עתיד יותר טוב לילדנו. אם כל אזרח ימנע משימוש בפלאפון בזמן הנסיעה, ייסע במהירות המותרת ויתקין מערכות מיגון ואביזרי בטיחות הרי שהכבישים יהיו הרבה יותר בטוחים ופחות אנשים יאבדו את המשפחה שלהם בעקבות תאונות הדרכים. כמובן שלצד תשומת הלב של האזרחים גם על המדינה מוטלת החובה לדאוג לאזרחיה ולצמצם באופן ניכר את תאונות הדרכים. התקנה של מערכות בטיחות ומיגון מבית "שרפים" בכבישים וברחובות היא מחויבת המציאות והיא דרך מעולה לצמצם את תאונות הדרכים הקטלניות. בתקציב קטן ניתן לחולל שינוי עצום וטוב יעשו קברניטי המדינה אם יתעוררו ויתחילו לפעול ולשנות את המגמה שנראית לנו כמו זירת גורל לעתים. על המדינה להתעורר ולהבין כי דם אזרחיה אינו הפקר ולעשות פעולות בכדי להראות כי היא מבינה זאת.

מערכות מיגון ואביזרי בטיחות

שימו לב לאיכות של מערכות המיגון

בכדי להבטיח כי מערכות המיגון אכן עונות על הצרכים שלנו וממלאות את תפקידן בצורה טובה אנחנו חייבים לבחון היטב את האיכות של מערכות אלו. מערכות מיגון ואביזרי בטיחות חייבים להיות ברמה גבוהה וזאת בכדי שהם יגנו על האזרחים וימנעו תאונות דרכים כמו שצריך. אם מערכות המיגון לא יהיו ברמה גבוהה הרי ספק רב אם הן יצליחו לחולל שינוי משמעותי ולשנות מן היסוד את כמות תאונות הדרכים המתרחשת במדינה. אסור לזלזל בנושא זה ועלינו להבין כי הוא משמעותי ביותר ויכול לחרוץ גורלות של בני אדם רבים ועל כן חייבים לקנות את המערכות הטובות ביותר והאיכותיות ביותר שיש.

מדוע לא כדאי לקנות את המערכות הזולות ביותר?

בכדי להבטיח כי מערכות מיגון ואביזרי בטיחות הינם ברמה הגבוהה ביותר שיש כדאי לנו לא להתקמצן בנושא זה ולקנות את המערכות הזולות ביותר. ברגע שמחירה של מערכת הוא זול באופן יחסי הדבר צריך להדליק אצלנו נורות אזהרה ואנו חייבים לחשוב פעמיים לפני שאנחנו קונים את המערכת הזאת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד