באים חשבון עם המוסד

laptop-3196481__340[1]

המוסד לביטוח לאומי הוא זה שאמור לסייע לכם במקרים של אבטלה, נכות, תאונות ועוד מקרים אשר מונעים מכם להמשיך לעבוד ולהרוויח כסף. כל אדם משלם ביטוח לאומי על פי חוק והסכום יורד מהמשכורת באופן אוטומטי. במקרים רבים כאשר אתם זקוקים לסיוע של ביטוח לאומי, המוסד מנסה להתנער מכם ולא לעמוד בהתחייבות שלו. עורך דין ביטוח לאומי הוא זה שייקח את ההגה לידיים וילווה אתכם בתהליך התביעה מול המוסד. ברב המקרים החוק יעמוד לצדכם וכל מה שתזדקקו לו הן הוכחות לזכאות כל שהיא. הזכאות לקצבאות שונות מגיעה לאחר בחינה של צוותים שונים של המוסד וישנם אנשים שמוותרים מראש על הטרטור הזה.

כיצד ניתן לתבוע את המוסד לביטוח לאומי?

אמנם מדובר במוסד חזק ובעל אמצעים רבים אך כל עוד נצטייד בהוכחות שמגיע לנו תשלום כל שהוא בסופו של דבר גם נקבל אותו בליווי ריבית והצמדה. כל עורך דין שמכבד את עצמו ואת הלקוחות שלו לא יבטיח הבטחות שווא ויסביר האופן ברור מה המצב ולאן ניתן ללכת מכאן. ישנן סיבות שונות בהן אדם הופך לסיעודי ולא רק אנשים זקנים הופכים לכאלו. גם תאונה או פציעה עשויה להפוך אדם לסיעודי (גם אם זה למשך מספר חודשים) ואז יש לפנות אל הביטוח הלאומי ולהציג את כל המסמכים הרלוונטיים.

מה כולל ההליך?

היות שמדובר על מוסד גדול אז סביר להניח שתביעה תהיה כרוכה בהמון בירוקרטיה. רק עורך דין שמתמחה בתחום יוכל לקדם תביעה ולזרז את הנושא. עורכי דין מהתחום מכירים כבר את הבירוקרטיה הנוקשה ואת הפקידים השונים ולא עושים להם חשבון. חוסר הידע של האדם ההדיוט הוא מקור מצוין להתנערות של המוסד מאחריות בעיקר כאשר מדובר על אדם אשר נמצא במצב של מחלה או פציעה ואין לו את האנרגיות להתחיל להילחם.

כלל לא משנה אם מדובר על גבר צעיר או אישה מבוגרת, בכל מקרה יעמוד לצדכם עורך דין נאמן שיעשה את כל אשר לאל ידו על מנת דאוג שתקבלו את מבוקשכם. ניתן לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד