הלוואות

laptop-3196481__340

מי לא נמצא היום בלחצים כלכליים? יוקר המחיה שרק עולה, המיסים ובכלל ההוצאות השוטפות שלנו, קלקול הרכב, החלפת רכב לחדש יותר,חתונה של בת או הבן, סיוע למימון לימודים אקדמאיים לילדים, כיבוי שריפות של מינוס שתפח בבנק ועוד. זו הסיבה כי רבים פונים למקורות מימון שונים, בכדי לקבל הלוואות שרק יצילו אותם או יקלו על חייהם לתקופה מסוימת. יש לדעת כי הלוואה יש להחזיר ולכן, לא מומלץ לקחת הלוואה, כאשר אתם עדיין מחזירים הלוואה קודמת. זו אמנם נכון שללא הלוואה לא ניתן להתקדם בארץ, אך יש כאלה שנכנסו למעגל של התחייבויות, אם בשל הלוואה קודמת שלקחו מהבנק או מחברת מימון חוץ בנקאית ונכנסו למערבולת שקשה היה לצאת ממנה.

אל תמהרו לקחת הלוואה מבלי שביצעתם סקר מקיף 

הבנקים כבר מזמן אינם שחקן ראשי בכל הקשור למתן הלוואות. בגלל הבירוקרטיה והמדיניות הנוקשה של הבנקים , רבים פונים אל אלטרנטיבות אחרות כגון חברות מימון חוץ בנקאיות שיכולות להיות גם חברות ביטוח או אפילו חברות האשראי המציעות הלוואה מהירה לכל מטרה , תוך כמה שעות. היתרון הנוסף של הלוואה חוץ  בנקאית הינו שההלוואה עצמה אינה נרשמת באובליגו הבנקאי של הלווה. אומרים שזה עניין של זמן עד שכל ההתנהלות הבנקאית תשתנה וחברות חוץ בנקאיות יאפשרו ללקוחותיהם לפתוח חשבון בנק חוץ בנקאי.

לבדוק את הריביות בחברות חוץ בנקאיות המציעות הלוואות

כשם שאתם סוקרים מחירים של מוצרים שונים, כך גם לגבי הלוואות. יש לברר היטב ולא לקבל את ההצעה הראשונה שאתם פוגשים. ניתן יהיה להתמקח על הריבית, על פריסת התשלומים ועוד. ישנה תחרות בין חברות המימון החוץ בנקאיות וכדאי לנצל אותה לטובתכם. מלבד הריביות ופריסת התשלומים, כדאי לברר לגבי חברות המימון החוץ בנקאיות כמו למשל, כמה זמן הן קיימות, אם יש עליהן המלצות מלווים  שהיו מרוצים מהשירות, הריבית שלא הייתה להם גבוהה ממהירות ההלוואה ועוד. יש להגיע לחברות המימון החוץ בנקאיות עם שלושת התלושים האחרונים של המשכורת ועם שלושת החודשים האחרונים של תדפיסי הבנק שלכם. החברות בודקות את הפרטים שלכם כמו שיקים שחזרו, הוראות קבע ואם אתם מוגבלים בבנק, כך שאלה יהוו השיקולים שהחברה תחליט לגבי אישור או אי אישור ההלוואה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד