דטרגנטים – מה זה ומהיכן משיגים?

דטרגנטים

אם אתם יצרנים בעולם התעשייה בכל תחום בין אם בתחום המזון, התרופות, הקוסמטיקה, הבנייה ועוד – חשוב שתדעו מהם דטרגנטים .

דטרגנטים הם חומרי ניקוי או תערובות של חומרי ניקוי שמיועדים להמסת שומנים, כאשר חומרים אלה הינם חומרי ניקוי סינטטיים שפותחו כבר בתחילת המאה ה 19

החומרים הינם חומרי ניקוי אשר מתאימים לשלל תעשיות , ובזמן שזקוקים להם חשוב לשים לב כי רוכשים אותם מחברות אשר מתחייבות למקסימום בטיחות ואיכות באספקתם.

חומרים אלה מנקים לכלוכים ברמה כבוה כאשר הם נחשבים חומרים מרככים שבעת הניקיון מלבינים ומשמידים לכלוך.

דטרגנטים מכילים חומרים מחמצנים, יש בהן חומציות שמסירה לכלוך, הם מלאים בתערובות המונעות הקצפה, והם מקטינים את מתח הפנים של הלכלוך.

חטיבת הדטרגנטים של דיפוכם-עמגל היא חלוצה בתחומה

דטרגנטים

למה משמשים דטרגנטים?

דטרגנטים נועדו להסרת כתמים קשים ולכלכוך קשה תוך שהם משמשים כחומר הלבנה עשוי מיונים ואנייונים שמספקים את תהליך הניקוי. בנוסף הם חומר שמוסף אל מוצרי ניקוי ואף טואלטיקה כאשר הם ידועים כמשמידים חיידקים.

מהיכן משיגים אותם?

אם אתם צריכים לרכוש דטרגנטים לצורך ייצור מוצרים שונים, חשוב לפנות רק אל חברות המתמחות באספקת דטרגנטים שיוכלו לספר לכם מוצר שנבדק והוא נחשב בטוח ואיכותי.

המוצרים שנועדו לשלל תעשיות ושלל פעולות, חייבים להיות כאלה שמספקים את כל הפתרונות אך יש לשים לב כי הם מסופקים לכם רק מחברות איכותיות אשר מייצגות אל עולם הפתרונות המתקדמים בניקוי.

עוד חשוב לפני הזמנת החומרי להיוועץ עם אנשי המקצוע של החברות השונות ולהבין כיצד תוכלו לקבל מוצר איכותי, בדוק וכזה אשר הוצהר ונמצא כבטוח לשימוש וזאת כדי לבטח את עצמכם ולמנוע תאונות ונזקים חמורים.

כיום על מנת למצוא חברה טובה יש לחפש באינטרנט אחר חברות המספקות פתרונות עבור חברות ותעשיות תוך מילוי צרכי הלקוחות.

בנוסף, חשוב לשים לב כי החברות מתמחות בתחומי הצבע הבנייה, הפלסטיק האגרו, הכמיה, המזון הקוסמטיקה ועוד.

 

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד