מה אתם צריכים לדעת על מייבשי אוויר? למה זה טוב ומתי משתמשים בהם?

modern-minimalist-dining-room-3108037__340[1]

מייבש אוויר נועד לשם מטרה עיקרית אחת והוא מבצע מגוון פעולות על מנת להשיג את אותה המטרה: לייצב את לחץ האוויר בחדרי תעשיה ומכונות. בחדרים אלו, עקב התנאים בהם הם ממוקמים – כמו האקלים שבחוץ והעובדה כי מדובר בחדרים סגורים, נוצר מצב בו הלחות מתגברת. עודף לחות יכול לפגוע באותם מכונות ומכשירים ולכן נהוג להתקין בחדרים תעשייתים שכאלו מייבשי אוויר כדי למנוע את הלחות.

בנוסף לכך, המייבש עוזר בהפרדת נוזלים ומזהמים ולמעשה מנקה את האוויר הדוחס שנוצר כתוצאה מפעילותן של המכונות הפועלות בחדר.

בדרך כלל, את מייבש האוויר מתקינים אחרי מצנן האוויר ולפני המייבש.

איך נדע איזה מייבש מתאים לנו?

בשוק קיים מנעד רחב של מייבשי אוויר, כאלו שהם איכותיים יותר וכאלו שפחות. כמובן שהדבר הוא גם פונקציה של מחיר. על מנת למצוא את המייבש הנכון עבורכם, אתם חייבים להבין את המרחב בו אתם פועלים. מה מיקום החדר, מה גודלו, ומה הן המכונות שעובדות אצלכם. רק לאחר שיהיו ברשותכם כל הנתונים הללו, תוכלו, בעזרת אנשי מקצוע, להבין מה המייבש הנכון עבורכם.

איפה קונים מייבש אוויר?

אם אתם נמצאים במצב בו אתם צריכים מייבש אוויר, חשוב מאוד לעשות סקר ומחקר שוק מקיפים. יש לא מעט חברות שמספקות את המוצר ומה שחשוב שתדעו, הוא מי החברה ממנה אתם רוכשים את מייבש האוויר שלכם. וודאו כי החברה מספיק מקצועית, לא מנסה לדחוף לכם סתם מייבש יותר יקר, ומבררת בדיוק את הצרכים שלכם. בנוסף הקפידו לוודא מה כולל תהליך ההתקנה, מה העלויות ומהי האחריות אשר מספקת אותה חברה.

ניתן לבדוק באינטרנט, לקרוא המלצות וכמובן להגיע פיזית לעסק כדי להתרשם מאנשי המקצוע. מייבש אוויר הוא חלק אינטגרלי מחדר המכונות שלכם ויש לו משמעויות רבות. אתם לא יכולים להקל ראש ולרכוש מוצר שלא בהכרח מתאים לצורך שלכם. הקפידו על נושא החברה, ואל תתפתו לקנות אצל בעלי עסקים שעושים עליכם קצת יותר רושם רק בגלל שהמחיר אצלם נמוך יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד