ניהול עובדים מרחוק

כל מנהל יודע שמשאב החשוב ביותר אשר נמצא במפעל הוא העובדים. הם מפעילים את קווי היצור השונים, מזינים את המכונות במלאי המתאים ותחת אחריותם נמצאים למעשה כל הפרטים הקטנים והחשובים. כל עובד הוא בורג קטן במערכת ומספיק שאחד לא עושה את עבודתו דבר שעלול להשליך על כל המערכת.

מערכת erp איכותית ומקצועית מצוידת ביכולת לעקוב אחר העובדים שנמצאים במפעל או בעסק ולנהל אותם מרחוק באמצעים פשוטים. התוכנה נותנת לכם את האפשרות לעשות פעולות אשר יעזרו לעובדים לבצע את עבודתם. היא מספקת לעובדים מערכת איכותית של גבייה וגם סליקה על מנת שיוכלו למכור ואף לגבות תשלומים דרך הטלפון או במהלך פגישה עסקית. המערכת מאפשרת גם מעקב אחר משכורות, דוחות כספיים, ולנהל את המשימות השונות אשר מוטלות על עובדים שונים.

מחלקה במעקב

מעקב אחר הביצועים של העובדים יספק לכם מידע על עובדים שעושים את עבודתם נאמנה ומשתדלים יותר ומאידך תספר לכם על עובדים אשר עובדים לאט יותר וזקוקים לעידוד. כיום כל המחלקות במפעל כרוכות זו בזו ותלויות זו בזו. על כן כדאי מאוד שתהיה מערכת אחת שתחבר ביניהן ותביא את כל הנתונים בזמן אמת. ניהול פרטני של כל מחלקה באופן עצמאי עלול להביא לכל שלא יהיה סנכרון נכון בין המחלקות וזה עלול להביא לתקלות ועיכובים שונים.

ניהול משימות לעובדים הוא אחד הדברים שעשויים לשפר ולייעל את המצב של המפעל. תוכנת erp בהחלט מתאימה לסוג זה של פעילות. העובדות במחלקות השונות יזינו את הנתונים למערכת והיא מצידה תעקוב אחרי הביצועים של כל מחלקה בכלל וכל עובד בפרט. כך למעשה תתקבל תמונת מצב אמתית של העסק והיעילות תגבר. באופן כלל בעובדים לא נהנים מהעובדת שעוקבים אחריהם, מאידך המערכת הנ"ל בסך הכול אוספת נתונים ומציגה אותם.

יתרונות נוספים.

מדובר במערכת גמישה ומאוד נוחה לתפעול. לכל מפעל ישנם צרכים ייחודיים והמערכת מתאימה את עצמה. על אף התחכום שלה המערכת קלה ללמידה ומומלץ מאוד לעבוד אתה. ק.ל.ן הינה חברה אשר עוסקת בשיווק ופיתוח פתרונות ניהול למפעלים ובתי עסק שונים. מומלץ לפנות ולקבל מדע נוסף בנושא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד