בית דפוס – למה זה כל כך חשוב?

print-1822209__340[1]

כל בית עסק זקוק לאנשי מקצוע בעלי ניסיון אשר בכוחם להעמיד לרשותו מענה לצרכים השונים הנוצרים ללא הרף תוך כדי הפעילות העסקית. יהיו אלו ברושורים שיווקיים, טמפלטים שונים לפרסום העסק, תהליך מיתוג, יצירת אתר אינטרנט, יצירת כרטיסי ביקור, רול אפים לכנסים ואירועים, קבצים שונים המיועדים לאירועים עסקיים ולשיווק ללקוחות פוטנציאליים – כל אלו מהווים חלק מהצרכים החיוניים השוטפים של כל בית עסק.

על מנת שבית עסק יוכל לתפעל ללא עיכובים וללא קשיים אחרים בדרך, עליו ליהנות משירותים שוטפים של בית דפוס בעל ניסיון של שנים רבות בתחום. בתי דפוס רבים פעילים מזה עשרות שנים ואולם – כיצד ניתן להשוות ביניהם? רבים מבתי העסק מסתמכים על המלצות של חברים ובכך פוטרים את העניין. בעלי ניסיון יוכלו להעיד כי דווקא המלצות מעין אלו נמצאו לא אחת כמסובכות בשל יצירת הבלבול בין נותני שירות ובין חברים.

על מנת להבטיח כי בית דפוס ייתן את שירותיו ברמה הגבוהה ביותר ולא יגרום לעסק עיכובים כל שהם, חשוב לבחור מבעוד מועד סוגים שונים של שירותים אותם הוא מעניק וכן פרמטרים שונים של השירותים הללו. כך למשל, רצוי לבחון בתוך כמה זמן בית העסק מעניק מענה ללקוחות ותיקים העומדים עמו בתקשורת כבר כמה שנים. בנוסף, יש לבחון את נראות האתר של בית העסק – האם הוא מעמיד שירותים רבים? האם האתר מעודכן ומעניק מענה רלוונטי לצרכים שונים? האם ישנם מספיק אפיקי התקשרות עם בית הדפוס?

במה הכי חשוב להשקיע?

מנהלי עסקים רבים ממהרים להשקיע בשירותי גרפיקה בלי לדעת ממש מה הם רוצים לומר. על מנת ליצור פלטפורמה שיווקית איתנה ואיכותית, חשוב ביותר להחליט מבעוד מועד על הערכים הרלוונטיים לבית העסק, על הגורמים שישפיעו על המהלכים השיווקיים בעתיד, על התרבות הארגונית של העסק, השפה הייחודית שלו, היתרון המבדל אותו מבתי עסק אחרים ועוד. לפיכך, הרבה לפני שפונים לבית דפוס כזה או אחר, חשוב לעשות עבודת בית מעמיקה ולהבין מה הם הכוחות הפועלים בארגון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד