היכן כדאי להשקיע את הכסף?

איפה להשקיע את הכסף

מזה כמה שנים שיש בעולם דבר חריג ביותר שלא התקיים אף פעם וזוהי הריבית הנמוכה הנהוגה בעולם. ריבית נמוכה זו משפיעה בצורה דרמטית על אפשרויות ההשקעה לא רק בעולם אלא גם בישראל. כך לדוגמא חשוב להבין כי השקעות בבנקים לא משתלמות מכיוון שבתכנית חיסכון אתם תקבלו תשואה נמוכה במיוחד שלעתים דמי הניהול שיגבו מכם יהיו יותר גדולים מהרווחים שלכם.

אופציה נוספת להשקעה לפחות בישראל היא השקעה בשוק הנדל"ן הישראלי. אך שוק הנדל"ן הישראלי חווה כבר עשור של עליות וכידוע לא לעולם חוסן. על כן נראה כי כיום כניסה לשוק הנדל"ן היא בעייתית ויכולה להסתיים בהפסד כספי גדול. על כן נראה כי התשובה לשאלה היכן כדאי להשקיע את הכסף? היא שההשקעה הטובה ביותר היא בבורסה הישראלית ובבורסות העולם.

קבלו טיפים להשקעות חכמות עם טופ אלפא בית השקעות בוטיק מוביל

איפה להשקיע את הכסף

מדוע כדאי להתייעץ עם מומחה בנוגע להשקעת הכסף?

אם כן כבר הבנו כי התשובה לשאלה היכן כדאי להשקיע את הכסף היא בבורסה. אך שימו לב הבורסה מחייבת הבנה עמוקה וידע גדול, ידע שלאדם הפשוט אין בדרך כלל. חשוב להבין כי הבורסה היא לא משחק ילדים וכל השקעה בה שאינה מתבצעת בחכמה יכולה להסתיים במפח נפש רציני ובהפסד כספי ניכר. השקעה בבורסה מחייבת לימודים ארוכים ומקצועיות רבה מה שאין לרוב לאדם הפרטי. על כן אם אתם רוצים להשקיע בבורסה מומלץ לכם לפנות אל מומחי השקעה שיעזרו לכם להתאים תיק אישי התפור למידותיכם ויבטיח כי ההשקעה שלכם תתבצע בחכמה. הדרך החכמה להשקיע בבורסה היא באמצעות מומחים ואת זאת כדאי לזכור.

זכרו אין סיכוי בלי סיכון

שימו לב הבורסה אמנם יותר מסוכנת מאשר השקעה בבנק אך זכרו כי השאלה היכן כדאי להשקיע את הכסף מושפעת במידה רבה ממידת הסיכוי שלכם לרווחים. בבורסה הסיכוי להפסיד הוא גדול יותר אך הסיכוי לרווח הוא רב יותר ואת זאת אנחנו חייבים לקחת בחשבון. אם ההשקעה נעשית על ידי מומחים ומגודרת בצורה חכמה הרי שאתם מורידים את הסיכון ויכולים להגיע לתוצאות איכותיות ביותר בסיכון נמוך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד