תרגום מעברית לסינית – מקרים בהם לא כדאי להתפשר על המחיר

תרגום מעברית לסינית

כמה פעמים ראיתם בסרטים או בתוכניות טלוויזיה מצבים בהם אנשים תירגמו משפט או ביטוי בצורה לא נכונה וגרמו לכאוס בשיחה? כמה פעמים קראתם טקסט, נניח שיר וגיליתם שהמתרגם לא פירש נכון מילה מסוימת, אז הוא תרגם אותה בצורה לא טובה, מה שהוביל לשינוי כל המשמעות של השיר?

עכשיו תתארו לעצמכם שאתם צריכים לשלוח מסמכים לחברה בסין או למשקיע במדינה, ובמקום להשתמש בשירותי תרגום מקצועיים, איכותיים, החלטתם להתפשר על המחיר וקיבלתם תרגום לא איכותי ולא מקצועי? מאחר ואינכם יודעים סינית, יש סיכוי גדול שלא תוכלו להבחין אם זו טעות או לא. דבר שכזה יכול לעלות לכם בעסקה מן הסתם.

תרגום מעברית לסינית

אז מה הפתרון? מן הסתם עליכם למצוא חברה שמתמחה בשירותי תרגום מקצועיים ואיכותיים לצורך תרגום מעברית לסינית, גם אם מדובר במחיר גבוה. זה אחד המצבים בהם לא ניתן ואסור להתפשר על המחיר.

יש עוד שורה של מצבים בהם אסור בשום פנים ואופן להתפשר על המחיר כשמתרגמים מעברית לסינית. הנה כמה דוגמאות לכך:

תרגום ספרים וטקסטים של תרבות – בכל שפה אסור להתפשר בנקודה זו, אך בעוד שאם אנחנו מתרגמים מעברית לאנגלית, הרי שניתן לזהות טעויות בצורה קלה יחסית, הרי תרגום בסינית דורש מאיתנו להיעזר באנשי מקצוע. זה אומר, שאנחנו חייבים להיות מוכנים לשלם את מה שנדרש בשביל שהתרגום יהיה מקצועי ואיכותי.

תרגום הוראות ותכנים מקצועיים – אחד התרגומים החשובים ביותר הוא תרגום של דפי הוראות או כתיבה טכנית של מוצרים. על מנת שאנחנו נוכל לספק מוצר איכותי וטוב, על מנת שירכשו מאיתנו עוד מוצרים, מן הסתם התרגום חייב להיות מקצועי וברמה גבוהה.

תרגום הצעות עסקיות – בין אם אנחנו מגישים הצעה למכרז או מבקשים לתרגם את מכרז שלנו עבור חברות סיניות, אנחנו צריכים מן הסתם לבצע תרגום ברמה הגבוהה ביותר, בלי שום טעות כמובן.

אתרי אינטרנט – אם אנחנו רוצים להיפתח לשוק הסיני (ולסינים ברחבי העולם), אנחנו חייבים לתרגם את האתר שלנו בצורה נכונה ומקצועית. גם אם זה אומר שהעלות היא גבוהה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד