מהי מערכת HELPDESK

מהי מערכת HELPDESK

אחת המערכות שהפכו פופולאריות לאחרונה הן מערכות HelpDesk שעוזרת לנהל ולשמור על הסביבה הממוחשבת בארגונים, עסקים וחברות. המערכת היא כלי ניהול מעולה לארגונים וחברות כאשר באמצעותה ניתן לקבל שירות ממומחים בתחום ה IT ותחומי המחשוב. אבל מהי מערכת HelpDesk ומה התועלות שלה? כל התשובות בהמשך.

HELPDESK  היא מערכת המאפשרת ניהול סביבה ממוחשבת בצורה יעילה יותר. באמצעות המערכת ניתן לנהל קריאות אוטומטיות וזאת באמצעות שימוש בתוכנה מתקדמת ובטכנולוגיות מחשוב חדישות. המערכת מספקת ארגז כלים שלם לניהול טוב יותר של מערכות תמיכה, ובכך היא עוזרת לייעץ ארגונים ועסקים.

מערכת HELPDESK טובה מאפשרת מגוון יתרונות ופתרונות בסביבת העבודה הממוחשבת, כאשר בין השירותים שהיא מספקת ניתן ליהנות מ:

מהי מערכת HELPDESK

  • ניהול קריאות שירות – דרך המערכות ניתן לקבל תמיכה בניהול קריאות שירות תוך ביצוע ניהול קריאות שירות ושירות לקוחות באופן מושלם, מתחילת טיפול בקראית השירות עד סיום הטיפול בה. המערכת מאפשרת תמיכה גם לשירות הלקוחות של הארגון ובכך ייעול העבודה.
  • קבלת חבילות מועילות – באמצעות HELPDESK  ניתן לקבל חבילה שכולל ניהול פניות, ניהול לקוחות, ופתרון של שינוים בסביבת הארגון. באמצעות השירות ניתן גם לפתוח קריאות שירות, לתעד אותן, לפצות בקריאות באופן רטרואקטיבי ולנהל שחות עם תומכים בארגון.
  • שילוב יישומים – באמצעות מערכת זאת ניתן לדעת כיצד משלבים יישומים שונים בסביבה הממוחשבת. מערכת זאת מאפשרת תמיכה בכל שלב ושילוב ישומי צד שלישי בקלות. בנוסף ניתן לקבל שירות IT מתומכים המומחים בניהול והטמעה של HelpDesk.
  • קבלת נתונים ממאגרי מידע – מערכת HELPDESK מאשרת לייצר מסדי נתונים בצורה טובה. באמצעות מערכת זאת ניתן לייצור מסדי נתונים לעובדים מנהלים וגם למשתמשי קצה.
  • ניהול אוטומציה – דרך המערכת ניתן לנהל בקלות תהליכים טיפוליים, לנתב שיחות, להבין טוב יותר  סדרי עדיפויות ולהדפיס טפסים מתאימים.

עוד עם HELPDESK ניתן לנהל מלאי, לנהל שרתים, תוכנות והתקנים, כמו גם לנהל מלאי ותחנות עבודה. באמצעות HELPDESK ניתן לכלות רשתות אוטומטיות ולאפשר תמיכה טובה ויעילה יותר בלקוחות.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד