ניהול משימות באמצעות תוכנת ERP לניהול מפעל

בכל ארגון, אפילו בארגון או עסק קטן, מתבצעות משימות רבות בכל יום, שלעיתים קשה מאוד להתחקות אחריהן כדי לבצע בקרה בסופו של יום. נראה שבמפעל, שבו קיימות מחלקות שונות, המשימה עשויה להיות אפילו קשה יותר. מה אם נאמר לכם שקיימת תוכנה המאפשרת לייעל את תהליך ביצוע וניהול המשימות הן עבור מנהלי המפעל והן עבור העובדים? ברוכה הבאה למציאות המודרנית בה קיימות תוכנות כמו תוכנת erp.

מערכת erp  – לנהל משימות מעולם לא היה פשוט יותר

מערכת erp הינה מערכת ממוחשבת אשר נועדה לנהל את כלל משאבי הארגון. בעבר, המחלקות השונות כדי לשתף מידע זו עם זו נדרשו בהדפסת תדפיסים במערכת הממוחשבת של המחלקה האחת והזנתם מחדש במערכת הממוחשבת של המחלקה האחרת. ואילו מערכת erp מאגדת בתוכה את כלל הממשקים הממוחשבים הקיימים בארגון ומאפשרת לתקשר ולסנכרן במהירות ובקלות אחת עם השנייה. המערכת כוללת בתוכה מודולים שונים, וביניהן גם מודול ייחודי של תוכנה לניהול משימות. ניהול משימות יכלול בתוכו את כל רצף המשימות והפרויקטים על שלביו השונים:

  • תמונת מצב מפורטת בזמן אמת – מנהל המפעל יוכל לעקוב, לבקר, לפקח ולדווח על כלל המשימות המתבצעות במפעלו בקלות. כך ניתן יהיה לנהל את לוח הזמנים ולסדר את לוח העדיפויות. העדכונים יוכלו להתקבל באמצעות כל מכשיר חכם (נייד, מחשב או טאבלט) מכל מקום ובכל שעה כדי שהפיקוח יוכל להתבצע גם מחוץ למשרדי המפעל.
  • לא שוכחים את הלקוחות – מערכת לניהול משימות תשדרג את חווית הלקוח, החל משלב הלקוח שבו תתבצע הזמנת הפרויקט או המשימה ועד לשיתוף הלקוחות בהתקדמות הפרויקט. בסופו של תהליך העבודה המערכת תוכל גם להנפיק דוחות חיוב עבורו.
  • משתפים את העובדים – כל עובד ישותף במידע הרלוונטי עבורו בלבד בהתאם להרשאות אותן יגדיר המעסיק.
  • מתזכרים את העובדים – המערכת תשלח תזכורות עתידיות באופן אוטומטי על מנת שיזכרו לבצע את המשימות הנדרשות מהן.

מערכת ERP  – אפשרויות נוספות

בתוך מערכת erp טמונים יתרונות נוספים שחבל לפספס. במערכת קיימים מודלים לניהול חשבונות שוטף, לניהול מלאי, להנפקת דוחות, לניהול חוזים, לניהול רכש ועוד. המערכת תאפשר לכם לייעל את תהליכי העבודה, למקסם רווחים ולצמצם נזקים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד