שירותי הדברה עם מדבירים מוסמכים – איך יודעים ?

שירותי הדברה

כל אחד מכיר את התחושה הלא נעימה הזאת, כאשר יושבים בסלון ורואים טלוויזיה, ופתאום משום מקום תיקן ענק יוצא מתחת לספה ויוצא לסיבוב במטבח. כאשר מדובר בתיקן בודד, ניתן להתמודד עם הבעיה בצורה עצמאית – ראה ערך כפכף. אך כאשר מדובר על שבט שלם אשר התנחל אצלכם בבית, יש צורך להיעזר באיש מקצוע. במקרה כזה, חשוב להיעזר במדבירים מוסמכים ומקצועיים, על מנת להבטיח לעצמכם עבודה יעילה, מקצועית ובטיחותית. חשוב לזכור כי תהליך ההדברה כולל שימוש בחומרים רעילים, ולכן חשוב לעבוד עם חברת שירותי הדברה מוכרת ומקצועית בלבד, במטרה למנוע אי נעימות בהמשך הדרך. וויסות לא מקצועי של הרעלים, עלול להזיק לבריאותכם, לבריאותם של חיות המחמד שלכם ואף לחלחל למי התהום וליצור נזק סביבתי. על כן, חשוב לבדוק היטב את מי אתם שוכרים למשימה.

שירותי הדברה

טיפים לבחירה מוצלחת של שירותי הדברה

כאמור, הבחירה במדביר מוסמך ומקצועי היא קריטית, ולכן חשוב לבצע סקר שוק נרחב בטרם בוחרים במדביר מסוים. חשוב לא למהר ולא לבחור במדביר אקראי, אלא תמיד לבדוק מספר מדבירים, להשוות מחירים ולבדוק המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים. כמו כן, חשוב מאוד לא להתבייש, ולבקש מהמדביר את רישיון ההדברה שלו, על מנת לוודא כי אכן מדובר במדביר מקצועי ולא שרלטן. נקודה חשובה נוספת היא לבדוק לגבי האחריות שהוא מספק על שירותיו. לרוב מדובר על אחריות של שלושה חודשים, אך הדבר תלוי בסוג ההדברה ובסיטואציה. חשוב לבקש לקבל תעודת אחריות, על מנת שיהיה לכם למי לפנות במקרה של בעיות. מדביר מקצועי יכין אתכם לקראת ההדברה, הוא יספק הנחיות ברורות לגבי מה יש לבצע לפני ההדברה (למשל, לשאוב שטיחים וספות, להוציא את בעלי החיים מחוץ לבית וכדומה) וכיצד יש לנהוג אחריה.

לסיכום, שירותי הדברה עם מדבירים מוסמכים הם הדרך הנכונה ביותר להיפטר ממזיקים. חשוב כמובן לבחור לעבוד עם חברה מקצועית ומוכרת, בעלת המלצות ושנים של וותק וניסיון בתחום. מומלץ תמיד לבצע סקר שוק, לדבר עם מספר מדבירים ולהתרשם מרמת המקצועיות שלהם, כמו גם לבקש הצעות מחיר אטרקטיביות.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד