מיטות נוער מעוצבות – החבר'ה של היום מעריכים איכות

bear-2439923_640

הנוער של היום יודע מה הוא רוצה ואיך הוא רוצה את זה, ולכן בכל הנוגע למיטות נוער חשוב לבצע את הבחירה הנכונה וזאת על מנת שלא תמצאו את עצמכם רוכשים מיטות נוער לילדים שלכם בכל שנה או שנתיים. אז מה הקריטריונים לבחירת מיטות נוער? הכל בהמשך.

כיום ילדים רוצים מוצרים איכותיים, והם יודעים לעיתים יותר מאתנו מה מתאים לאורח החיים שלהם ומה לא. אז למה צריך לשים לב?

איכות המיטה – בבחירת מיטת נוער יש לשים דגש על איכות המיטה. חשוב לרכוש מיטת נוער איכותית שלא תשבר, ותחזיק מעמד לשנים רבות. איכות המיטה מגיעה לידי ביטוי בחומרי העץ שמהם עשויים המיטה, באיכות הפרזולים, הביצוע האיכותי ובמספר שנות האחריות שתקבלו על המיטה מהחברה שממנה אתם רוכשים אותה.

נוחות המזרון – מזרון יציב הוא חלק מפיתוח היציבה של ילדכם, שמירה על גב בריא וזקוף. מזרון טוב יכול להשפיע מאד על איכות השינה של ילדכם, ולכן חשוב לשים דגש על בחירת מזרון איכותי אורתופדי וטוב.

עיצוב המיטה – כיום ישנם עיצובי מיטה מסוגים שונים שניתן לבחור. עם זאת חשוב לבחור מיטה בעיצוב שאינו קיצוני או מיוחד מידי, שכן הטעם של הנוער משתנה כמעט בכל חודש! לכן חשוב לשים לב לבחירת עיצוב רגוע יחסית שיכול להשתלב עם כל סגנון עיצוב.

גודל המיטה – חשוב שמיטת הנוער תהיה במידה טובה. מיטת נוער בגודל נכון היא מיטה בגודל של מיטה וחצי. בכך אתם יכולים לאפשר לילדכם מיטה מרווחת עליה הוא יכול לארח חברים.

החומרים מהם המיטה עשויה – שימו לב לחומרים שמהם מעוצבת המיטה. מיטות מעץ מלא הן פופולארית כיום, ולכן חשוב לבדוק מאיזה סוג עץ העשויה המיטה, האם העץ עמיד ומה איכות הפרזולים שבהם השתמשו במיטה. מיטה איכותית תחזיק מעמד לזמן רב.

אז כעת שאתם יודעים כיצד לבחור מיטה, חשוב להתייעץ עם ילדכם וביחד לבחור את המיטה המושלמת!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד