ניטור איומים בארגונים

ניטור איומים בארגונים

אם אתם רוצים לשמור על הארגון שלכם בטוח, ישנן מספר דרכים שתוכלו לנקוט בהן, כאשר אחת הדרכים הפופולאריות היא דרך ניטור איומים בארגון. אבל מה זה ניטור איומים וכיצד מפעילים את הדרך הטובה לשמירה על הארגון? כל הפרטים בהמשך.

ניטור איומים היא פעולה ממוחשבת שנעשית על ידי שימוש בטכנולוגיה ייחודית ומתקדמת שמטרתה לאסוף נתונים אודות משתמשים במערכות הארגון, להקליט ולצעד וליצור פרופיל של איומים העשויים להיות מכוונים לארגון כמו הוצאת מידע, נבירה בתכנים על ידי אנשים שלא מורשים לכם תוך קבלת תמונה מדויקת של תקריות וזיהוי איומים כגון: התקפה ממוחשבת, וירוסים, פריצות ועוד.

ניטור איומים בארגונים
ניטור איומים בארגונים

למי ניטור איומים מתאים?

מערכות מתקדמות שמזהות ומנטרות איומים מתאימות לכל ארגון שרוצה לסקל איומים, לנתח את פעילות המערכות הממוחשבות, לדעת מתי המערכות הותקפו, ולהחזיק כלים שמאפשרים זיהוי מלא של תקריות ואיומים.

מערכת לניטור איומים מאפשר לארגונים לבצע ניתוח קריטי ומהיר של תכנים לייצא מידע ואף לחלוק את המידע עם גורמים נוספים במידת הצורך.

למה משמש הידע המנוטר?

מידע שנוטר על ידי מערכות ממוחשבות הוא כזה שאוסף נתונים, מתעד ומקליט אותם ובכך הוא עוזר להגן על הארגון בצורה טובה תוך שהמידע ישמש במידת הצורך כראיה לבית המשפט.

המידע הרגיש ישמור על פרטיות המשתמשים ובכך הוא הופך יעיל יותר לצרכים של הארגון.

המערכת נועדה גם ללוות פעולות של ספקים, ולקבל מידע על נזקים שעלולים להתרחש במערכות הממוחשבות של הארגון.

כיצד אפשר לפעול במערכת?

במערכת המנטרת איומים ניתן להשתמש בקלות בכל זמן, כאשר במערכת ניתן לקבל דיווחים, ניתן לצפות בתיעודים בזמן אמת, ולמנוע סכנות לתשתיות הממוחשבות שבארגון.

המערכת תעזור להתריע על התקנים לא חוקיים ואף לחסום את המערכת הארגונית מפני פריצות מסוכנות.

במערכת ניתן להשתמש באמצעות התקנים מורשים והיא מיודעת למנהלי הארגון שרוצים לשמור על כל האינטרסים של הארגון תוך אבטחת מידע מקסימאלית.

בנוסף חשוב לדעת כי המידע שנאסף על ידי ניטור איומים בארגונים הוא כזה שנשמר במערכת וניתן לייצא אותו כדו"ח המציג את פעילות ההתקנים ומידע אודותיהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד